ללדת בקלות - דמיון או מציאות .... - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

ללדת בקלות - דמיון או מציאות ....

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 15.12.2009

טרנד חדש בחדרי הלידה הוא שילוב של ההומאופתיה, כבר במהלך הלידה על ידי מילדות ודולות. נמצא כי, נשים רבות יותר בוחרות לשלב טיפול הומאופתי כחלק בלתי נפרד מתהליך ההיריון והלידה. יולדות אלו, שמחות לגלות שלידה בהחלט יכולה להיות קלה וטובה יותר ועם כמה שפחות התערבויות רפואיות.מאת: ליאורה ליבוביץ


ללדת בקלות - דמיון או מציאות ....

אצל רוב הנשים, תקופת ההיריון מלווה לרוב בתופעות כמו בחילות, עצירויות צרבות ועוד, אך בוחרות לעבור אותה ללא טיפול בסימפטומים אלו, מתוך חשש להריון ולעובר.

בשביל נשים אלו, ההומיאופתיה היא הבחירה הנכונה והפתרון המושלם : היא תסייע להן לעבור את ההיריון בקלות, ללא חומרים כימים, ישירות מן הטבע ובהתאמה אישית לכל יולדת.

ומה קורה לאחר מכן, כשהזמן ללדת כבר הגיע ?

טרנד חדש בחדרי הלידה הוא שילוב של ההומאופתיה, כבר במהלך הלידה על ידי מילדות ודולות. מבדיקה שערכה חברת ד"ר קיי, יצרנית מוצרי הומאופתיה ברקיחה אישית, נמצא כי, נשים רבות יותר בוחרות לשלב טיפול הומאופתי כחלק בלתי נפרד מתהליך ההיריון והלידה. יולדות אלו, שמחות לגלות שלידה בהחלט יכולה להיות קלה וטובה יותר ועם כמה שפחות התערבויות רפואיות.

 

עם התפתחות הרפואה המודרנית, ממשיכה להתקיים בסמוך אליה הרפואה הטבעית ההומאופתית. ההומאופתיה היא שיטה טבעית התופסת תאוצה גדולה בשנים האחרונות בישראל ובעולם כולו. ההומאופתיה מציעה פתרונות למגוון רחב של תופעות ותחלואים בין אם הם רגשיים, נפשיים, או פיזיים, כל זאת ע"י שימוש במיצויים אותם מכינים מחומרים טבעיים בלבד בצורה מאוד מדוללת. התרופות ההומיאופתיות מעוררות את כוחות הריפוי הקיימים בתוכנו  ומזכירה להם כיצד לפעול.

המיצויים ההומיאופתים אידיאליים לנשים שנמצאות בתקופת ההיריון ובתהליך הלידה עצמה מאחר והם בטוחים, פשוטים ויעילים  ביותר לשימוש.

 

לדבריה של לינוי הופמן, הומאופטית מוסמכת ודולה : "ברור לכולנו כי כל אישה חווה את תהליך הלידה קצת אחרת, לכן, ההומיאופתיה מאפשרת תמיכה במצבה הרגשי והפיזי ע"י בחירה במיהול הומיאופתי המתאים ביותר עבורה שנבחר בהתאם לצורך של היולדת ובהתאם לתהליך הלידה."

מאחר וההומיאופתיה היא שיטת ריפוי הוליסטית, אנו רואים את מצבה הרגשי והפיזי של היולדת כדבר משמעותי ביותר במהלך הלידה. לא מעט מקרים שמסיבות רגשיות כגון : פחד והתרגשות גדולה הלידה לא התקדמה כמצופה, או לחילופין, חוסר התקדמות המוביל ללחץ ודאגה רבה, ובמקרים אלו, ההומיאופתיה נתנה מענה בדרכה ההוליסטית לפיזי ולרגשי כאחד.

 

עוד הוסיפה הופמן, כי התרופות ההומיאופתיות יוכלו גם לסייע במקרים בהם השלייה מתעכבת לצאת, תינוק במנח עורפי, פחד ואפילו כאב גדול ותשישות יכולים לקבל מענה הומאופתי יעיל, הרבה פעמים ההומיאופתיה מפחיתה את הצורך בהתערבויות רפואיות.

אז איך זה עובד? הרמדיס ההומיאופתיות עובדות מהר במהלך לידה וההשפעתם מורגשת כמעט מידית, כך לדוגמא במקרה של שרה שבתחילת לידתה חשה פחד מאוד גדול, היא פחדה לאבד שליטה, הרגישה שהיא הולכת למות. במהלך הלידה היא קיבלה רמדי בשם aconit ובתוך דקות הפחד התפוגג והיא חשה שיש לה את האומץ ללדת.

 

במקרה אחר, סיפרה ליאת, כי היא חווה צירים סדירים, ארוכים וכואבים מאוד, אך בבדיקה אמרו שיש פתיחה של ס"מ וחצי, עברו כבר שעתיים ואין התקדמות בפתיחה , ליאת סיפרה שהיא חוששת מהלידה, כי אין לה מושג למה לצפות, האם תעמוד בזה? ליאת קיבלה רמדי העשויה מפרח היסמין, ותוך זמן קצר נעלמו המחשבות והפחדים ולאחר שעתיים ליאת כבר הייתה בפתיחה של 6 ס"מ ובידיעה שהיא תעמוד בזה.

שירה חוותה צירים לא סדירים אך מציקים במשך שלושה ימים ולילות, התסכול שלה היה גדול, ביום הרביעי היא קיבלה רמדי בשם caul שהסדירה את הצירים תוך פחות משעתיים, בערב של אותו יום היא חיבקה את ילדה הבכור.

גם הדר השתמשה ב caul במהלך לידתה כאשר בפתיחה של 4 ס"מ הצירים פשוט נעלמו והרופא המליץ על זירוז, הדר השתמשה ברמדי ההומאופתית במקום בזירוז כימי, תוך דקות הצירים חזרו ולאחר 3 שעות כבר הניקה תינוקת יפיפייה.

 

לדברי הופמן, בתחילת דרכה המקצועית היא זכתה להיות שותפה ללידות רבות, חלקן בחרו להשתמש בהומיאופתיה כהכנה ללידה ובמהלך הלידה וחלקן לא. היא נוכחה לראות שלא רק שיש הבדל בין הלידות, אלה שההבדל הוא עצום. הנשים שנטלו את הרמדיס חוו לידות קצרות וקלות יותר, ההתערבויות הרפואיות היו מעטות בלבד מאחר והלידות התקדמו בצורה טובה וכאשר הלידה דרשה צורך בהתערבות כל שהיא כגון : צירים לא אפקטיבים, או לא סדירים, השימוש בהומיאופתיה הביא לצירים יעילים וסדירים ומנע את הצורך בשימוש של זירוזים והתערבויות רפואיות אחרות.

 

במהלך השנים, גדל והתפתח השימוש בהומאופתיה בחדרי הלידה, ומתוך ניסיונה הרב, לינוי הרכיבה ערכת מוצרים ייעודית עם הנחיות לבן הזוג, שישמש תומך בלידה.

לינוי מספרת : "הפידבקים היו מדהימים. פגשתי נשים רבות שלידתן לא החלה, או לא התקדמה בשל פחדים או התרגשות מאוד גדולה, למדתי להכיר את החששות והפחדים ולהתאים את הרמדי ההומאופתית שתסייע, תשחרר, תרגיע והחשוב מכולם תקדם את הלידה. 
הבנתי שכל אחת ואחת יכולה לשלב את ההומיאופתיה בלידתה בקלות ולחוות לידה קלה, טובה ומעצימה וזאת בעזרת מענה יעיל, בטוח וקל לשימוש בזמן לידה ושכל יולדת יכולה לשלב אותו בלידתה וליהנות מתמיכה משמעותית מהמלווה שלה, להגדיל את הוודאות להקטין את חוסר השליטה ולחסוך הרבה מהקשיים, מהאכזבה ומחוסר האונים."

 

בשביל להיעזר בהומיאופתיה במהלך הלידה בצורה טובה מומלץ להתכונן מראש, המלווה בלידה צריך להביא ערכה הומאופתית לחדר הלידה ומעט ידע על השימוש בה, אפשר להיעזר בתומכת לידה מקצועית המשלבת בעבודתה הומיאופתיה, או, להיעזר בהומיאופת דרך הטלפון.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו