סיפור הלידה של יותם - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

סיפור הלידה של יותם

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 19.10.2006

ביום רביעי אחר הצהריים התחילו לי צירים לא סדירים. הזעקתי את בעלי מהעבודה ובמקביל את השכנה שלי שתהיה איתי עד שהוא יגיע. היא מדדה לי את המרווחים בין הצירים והם היו בין 8 ל 10 דקות ולעיתים פעם ב – 20 דקות. כשבעלי הגיע הפסיקו הצירים. השכבנו את הילדים לישון, ישבנו מחובקים בידיעה שכנראה היום הגדול עומד להגיע.סיפור הלידה של יותם

ביום רביעי אחר הצהריים התחילו לי צירים לא סדירים. הזעקתי את בעלי מהעבודה ובמקביל את השכנה שלי שתהיה איתי עד שהוא יגיע. היא מדדה לי את המרווחים בין הצירים והם היו בין 8 ל 10 דקות ולעיתים פעם ב – 20 דקות. כשבעלי הגיע הפסיקו הצירים. השכבנו את הילדים לישון, ישבנו מחובקים בידיעה שכנראה היום הגדול עומד להגיע. אלו היו רגעים שמימיים. ישבנו יחד, קרובים, מחובקים, נרגשים. הלכנו לישון ובאחת לפנות התעוררתי מכאב חד. בעלי ואני התחלנו לספור את המרווחים וכל 5 – 4 דקות הרגשתי ציר. הצירים לא כאבו לי ולא עיכלתי עדיין שאני באמת עומדת ללדת. בעלי ביקש שנזעיק את ההורים שלי ואני כמובן לא רציתי כי לא כאב לי וחשבתי שהצירים יפסקו. נכנסתי בינתיים למקלחת ושם הייתה לי ירידת מים. ואז כבר הזעקנו את ההורים שלי. נסענו לבית החולים ושם חיברו אותי למוניטור וראו צירים כל 2-3 דקות. עדיין הם היו נסבלים. הייתה לי פתיחה של 3. שאלו אותי אם אני מעוניינת במשככי כאבים ואמרתי שלא. התחלתי להסתובב במחלקה והרגשתי כל הזמן שאני צריכה פיפי. הם לקחו אותי לחדר לידה כדי להראות לי באיזה חדר אני והראו לי איפה השירותים הגעתי לדלת של חדר הלידה ואז הצירים התחילו להתגבר לי ולא יכולתי ללכת. התחלתי לבכות. המיילדת אמרה לי לעשות תנועות סיבוביות עם האגן. התחלתי להניע את האגן כשבעלי תומך בי מאחורה ועושה ביחד איתי. אחרי עשר דקות הכאבים היו כבר בלתי נסבלים. הם השכיבו אותי על המיטה וראו שיש לי פתיחה של 7 – 8 אבל העובר נכנס למצוקה והמיילדת הזעיקה רופא. אני בקשתי לדעת מה קורה ובקשתי שישתפו אותי. הם הסבירו לי שהדופק של העובר לא סדיר והכניסו לי עירוי. בדקו לי שוב פתיחה הייתה לי פתיחה של 8 אבל איך שהרופא סיים לבדוק הרגשתי שאני יולדת אמרתי למיילדת שאני מרגישה שהתינוק יוצא. הייתי בתהליך לידה אבל העובר היה גבוה ושוב דופק לא סדיר. המיילדת בקשה ממני להקשיב להוראות שלה והכל יהיה בסדר. כל הזמן היא ובעלי אמרו לי כמה שאני נהדרת ונפלאה. בעלי כל הזמן ליטף אותי, נגב אותי במגבונים לחים ואמר לי שהוא אוהב אותי. ב ארבע ורבע לפנות בוקר הגיח לעולם הנסיך הקטן שלנו. חבל התבור שלו היה מאוד קצר וזה מה שגרם למצוקה העוברית שלו. בגלל חבל התבור הקצר בעלי קודם חתך אותו ורק אחר כך הניחו אותו עלי.אחר כך הניחו אותו בעריסה עם חמצן סביבתי לחצי שעה כי הוא נולד חיוור מאוד. המיילדת יצאה והשאירה אותנו לבד עם התינוק שלנו. התינוק בכה בעלי הרים אותו ושכב לידי עם התינוק. ליטפנו את התינוק שלנו. נשקתי אותו ולא האמנתי שהייצור המדהים הזה יצא ממני.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו