כיצד תגיעי ללידה מוכנה ורגועה יותר? - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

כיצד תגיעי ללידה מוכנה ורגועה יותר?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 11.07.2020

באמצעות טכניקות NLP תוכלי להשתמש בדמיון מיטבי וביכולותייך, ליצירת עוגנים מחשבתיים חיוביים ומחזקים – עוגנים שאת זקוקה להם יותר מכול לקראת חוויית הלידה העוצמתיתמאת ענבל רוזן, מאבחנת ומטפלת בשיטת ורדי, מדריכת עיסוי תינוקות (IAIM) ובייבי יוגה, מנחת פעילויות לתינוקות במים מטעם מכון וינגייט, מתמחה בחיזוק ובשיפור ההורות לאחר הלידה, Master NLP Practitioner ומאמנת ילדים ונוער בשיטת האימון האינטגרטיבי


כיצד תגיעי ללידה מוכנה ורגועה יותר?
חלק מהפחדים שאנו חווים לקראת לידה מקורם בעמימות, חוסר וודאות והמחשבה על אובדן שליטה. על מנת  לחוות לידה נעימה, חווייתית ומעצימה, חשוב לתרגל חודש לפני הלידה טכניקות של NLP שיסייעו לך להתמודד טוב יותר עם החוויה העוצמתית. טכניקות אלה יאפשרו לך להגיע ללידה ממקום חווייתי ומעצים. 
 

הטכניקות המומלצות:

דמיון מיטבי

השיטה עושה שימוש בדמיון כדי להשפיע על המצב הנפשי, ומשלבת טכניקות הרגעה והרפיה. דמייני את עצמך עוברת את כל שלבי הלידה – סימני תחילת הלידה השונים, הנסיעה לבית החולים, הקבלה למחלקת יולדות , ובזמן הלידה. ציירי בדמיונך את ההתרגשות בעת הלידה, תראי ותחווי את שלביו השונים, נסי לשמוע את הקולות, לחוש את התמיכה שתקבלי מהצוות ומבן זוגך או ממי שבחרת שילווה אותך בחדר הלידה. דמייני את הפלא הבלתי נתפס שאת עומדת לברוא – יצור אנושי שתהיי אחראית לו במאת האחוזים, תינוק שייוולד לאימא חייכנית ושמחה. חשוב לתרגל כל יום לפני השינה את המחשבות הטובות האלה על הלידה, מכיוון שכל הפחדים והחששות צצים במוחנו בעיקר לפני שאנו נרדמים. חשוב מאוד שהתרגול יימשך לפחות 21 ימים לפני הלידה, כדי להטמיע את המחשבות הטובות באופן עמוק.
 

יכולות ומשאבים

בעזרת טכניקה זו תוכלי להעצים את המשאבים הפנימיים שלך ולהכין את עצמך באופן המיטבי לקראת הלידה. דברי בקול על החזקות ועל היכולות שלך, לדוגמא: "יש לי כוח רצון", "כשאני רוצה אני יכולה", "אם יהיה לי קצת קשה אשתמש בטוב לב שלי", עשי שימוש בכל העוצמות שיש לך.
חשבי גם על הכוחות שתקבלי ממי שיהיה בצדך בלידה ויסייע לך להתמודד בזמן אמת. 
 

עוגנים

לקראת הלידה תוכלי לקבוע לעצמך ׳עוגנים חיוביים׳ בגוף. עוגן הוא כלי ליצירת ביטחון ושיפור היכולת או גירוי אליו מחוברת תגובה אוטומטית. למשל, געי במגע עמוק באמצעות יד אחת בנקודה מסוימת בגופך, ובזמן אותו המגע, חברי למגע זה מחשבה טובה ומעצימה – זיכרון מוחשי של רגע בחיים שבו היית במיטבך, בו באו לידי ביטוי עוצמותייך, הסביבה הייתה תומכת ומפרגנת, והרגשת בשיאך. בזמן הלידה תוכלי להשתמש בעוגן שתרגלת מבעוד מועד, על מנת לשנות 'מוד' ולהגיע למחשבה טובה – מאין ״כפתור מנטאלי לאושר״. 
שילוב ותרגול של כל טכניקות אלו יחדיו יאפשר לך להחיות את הלידה שטרם התרחשה ולהפוך אותה לתמונה מוחשית שנצרבת לטובה בזיכרון. תרגול, הנמשך פרק זמן של חודש לפחות לפני הלידה, יאפשר לשלוף את הזיכרון הטוב בעת הלידה עצמה – המחשבות הטובות יעלו באופן טבעי, וכך תהפוך החוויה במציאות לחיובית ותהיה זהה לדמיון המיטבי - תרגישי יותר רגועה, בטוחה בעצמך ותחווי חוויה חיובית. המחשבות שיעלו לך יהיו מעצימות, מרגיעות ובשליטתך. מחשבה בוראת מציאות!
 
באמצעות תרגול זה אני מאחלת לך שתגיעי מוכנה לחוויית לידה עוצמתית ומהנה, ממנה תצאי חזקה ומוכנה למסע ההורי המרגש!
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו