תקנון ותנאי שימוש באתר - www.mamy.co.il - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

תקנון ותנאי שימוש באתר - www.mamy.co.il

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 28.05.2015

תקנון ותנאי שימוש באתר -  www.mamy.co.ilתקנון ותנאי שימוש באתר -  www.mamy.co.il


תקנון ותנאי שימוש באתר -  www.mamy.co.il

 

כללי

1. ברוך הבא לאתר. האתר הינו בבעלות מאמי פרסום ייעוץ והפקות ע.מ. 012760815 (להלן:"החברה") ומקום מושבה ברח' דורי 10/11 הרצליה.

2. האתר הינו פורטל אינטרנטי המספק מידע מקיף בתחום הריון, לידה, הורות ופוריות, המכיל בין השאר מאגרים של בעלי מקצוע ונותני שירותים בתחומים אלו.

3. השימוש באתר ובתכנים המוצגים בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה. אינך חייב להסכים לאמור בתנאי שימוש אלו ולכן אם אינך מסכים להם, הינך נדרש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש. השימוש באתר והיעדר אי הסכמה מפורשת ובכתב לתנאי השימוש המפורטים להלן, מעיד על הסכמה חד משמעית של המשתמש לתנאי השימוש והתחייבותו של המשתמש לקבלם ולפעול לפיהם.

4. האמור בתנאי שימוש אלו מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס גם לנקבה וכן לתאגידים וגופים משפטיים בצורה שווה.

5. הוראות התקנון ותנאי שימוש אלו מתווספות לכל הוראות אחרות המצויות באתר ובמקרה של סתירה או אי התאמה, גוברות עליהן. לפיכך, שימוש בכל אפליקציה ו/או שירות שניתן באתר יהיו בכפוף לתנאי שימוש אלו, בנוסף על כל תנאים נוספים ספציפיים.

6. הגדרות

6.1 "החברה" - מאמי פרסום ייעוץ והפקות.

6.2 "האתר"- "הפורטל" , פורטל mamy  (www.mamy.co.il).

6.3 "המידע" - כל התכנים ו/או החומרים המוצגים באתר בכל מדיה ובכלל זה, כל טקסט שהוא, תמונה, גרפיקה, ציור, שרטוט, רישום, לוגו, סימן מסחר, צילום, אודיו ווידיאו, תמונות סטילס ולרבות אופן עיצובם של הנ"ל, פרסומים, באנרים, התקנון ותנאי שימוש אלו, מדיניות הפרטיות המפורטת באתר וכו'.

6.4 "משתמש" - כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לאתר, ועושה בו שימוש בין כלקוח ובין כגולש מזדמן.

 

7. קניין רוחני

7.1 המידע המפורסם באתר הינו בבעלותה הבלעדית או ברישיון שהוענק לחברה, ובכלל זה, הדפים ו/או התכנים ו/או כל החומרים המצויים ו/או הניתנים להורדה ו/או לצפייה באתר ו/או מאגרי המידע ו/או אופן פילוחם במנועי החיפוש באתר הם רכושה הבלעדי של החברה. אין להעתיק או לפרסם כל חלק מן הדפים ו/או המידע ללא הסכמתה המפורשת מראש ובכתב של החברה.

7.2 האתר והמידע המופיע בו מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות.

7.3 המידע מסופק למשתמש לשימוש פרטי ולא-מסחרי בלבד. המשתמש רשאי לצפות, לעיין, לקרוא ו/או להוריד (Download) את התכנים המפורסמים באתר, זאת לשימוש פרטי ולא-מסחרי בלבד. כמו-כן, המשתמש נדרש ומחויב להשאיר את המידע והתכנים בנוסחם המקורי בצירוף ההודעות הנוגעות לזכויות היוצרים והבעלות על התכנים והמידע, כפי שפורסם באתר ולא לעשות כל שינוי ו/או השמטה ו/או סילוף במידע כאמור.

7.4 החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות, מעת לעת, את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים, המוצרים והמידע המופיעים בו, וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש. על כן, לא תהא למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך.

7.5 הפקה חוזרת ו/או שיכפול ו/או הפצה ו/או סריקה, הוצאה לאור, העתקה, הצגה בפומבי ו/או העברה של המידע המפורסם באתר (בכל אמצעי שהוא, כולל אך לא רק, באמצעות דואר, פקס, דוא"ל, אינטרנט או אמצעים דיגיטאליים אחרים) בין בתמורה ובין שלא בתמורה הינם אסורים בהחלט, אלא באישור מראש ובכתב של החברה. שימוש ו/או פרסום המידע המופיע באתר, באתרים אחרים ו/או בכל מקום ו/או מדיה אחרת, הינם אסורים בהחלט. כמו-כן, אסור בהחלט לבצע כל פיתוח ו/או שינוי ו/או תרגום ו/או טרנספורמציה של המידע המפורסם באתר ו/או המתבסס עליו.

7.6 לשם קבלת אישור מראש ובכתב של החברה לפרסום המידע במקומות אחרים, ניתן לפנות אלינו, להלן פרטי ההתקשרות:

כתובת: רח' ההגנה 54 הרצליה, הרצליה, טל: 7317917- 073.

7.7 זכויות הקניין הרוחני באתר על כל האלמנטים שבו, כולל אך לא רק, זכויות היוצרים, סימני המסחר, מאגרי המידע, פטנטים, הידע (Know-How), מידע סודי ואיסוף המידע של המשתמש, הינו בבעלותה הבלעדית של החברה אלא אם צוין או נקבע באופן מפורש אחרת.

7.8 כל סימני המסחר המופיעים באתר הינם בבעלותה הבלעדית של החברה או בבעלותו של צד ג' אחר עפ"י הסכם פרטי שנערך מולו. שימוש כלשהו בלתי מורשה בסימני המסחר האמורים אסור בהחלט, ובמיוחד אך לא רק, אסור השימוש בסימני המסחר של החברה ללא אישור והסכמה מראש ובכתב:

כקישורית (Hyperlink) ; · בשם מוצר ו/או בפרסום כלשהם ; · כסימן מסחרי, או חלק ממנו, של אחר ; · ו/או כל שימוש אחר על ידי מי שלא קיבל את אישורה של החברה.

 

8.                   אחריות

8.1 החברה מודיעה בזאת כי יש להתייחס בזהירות ובביקורתיות למידע המתפרסם באתר. במיוחד נכונים הדברים כיוון שמדובר במידע המגיע מצדדים שלישיים ובנושאים מגוונים בחלקם רגישים כגון תחום הבריאות והרפואה, הפסיכולוגיה, המשפט, הילדים ועוד. האחריות לבדיקת נכונותם ודיוקם של החומרים המופיעים באתר בכללותו ובמודעות הפרסום של בעלי המקצוע ונותני השירות הינה על המשתמש ועליו בלבד. המשתמש מצהיר בזאת, כי ידוע לו שלמרות שהחברה והפורטל פועלים במידת האפשר על מנת שהמידע יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, ייתכן ויחול ליקוי ו/או טעות ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו למשתמשים, והחברה לא תישא באחריות כלשהי בעניין זה.
 

8.2 למען הסר ספק מובהר כי, המידע המופיע באתר אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ מקצועי מבעלי מקצוע מוכשרים רלבנטיים. כל המידע הנכלל באתר הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת מקצועית. על המשתמש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע המופיע באתר. החברה ממליצה למשתמש לפנות לייעוץ מקצועי מוסמך בכל עניין העולה מתוך התכנים המופיעים באתר ו/או בכל בעיה לה מבוקש פתרון והיא איננה ממליצה לבצע כל פעולה על סמך האמור באתר ובמיוחד איננה ממליצה ואיננה מעודדת להוציא כספים בעקבות האמור באתר. החברה והאתר אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים ו/או המשתמשים באתר.

8.3 החברה איננה נותנת חסות או מביעה כל דעה לגבי נכונותם או דיוקם של הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר בין על ידה ובין על ידי גורמים המפרסמים באתר. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שכל הסתמכות שלו על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר נעשה לפי שיקול דעתו ובאחריותו הבלעדית.

 

החברה איננה אחראית, במפורש או מכללא, לגבי הדברים הבאים:

א. המידע, התכנים והחומר המצוי באתר.

ב. לגבי החומר, המידע והפעולות אשר הגישה אליהם מתאפשרת באמצעות הגישה לאתר ו/או מהאתר.

ג. לגבי כל מוצר, תוכנה או שירותים שהגישה אליהם התבצעה באמצעות קישור מן האתר.

ד. לגבי כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב המשלוח של מידע חסוי או רגיש דרך האתר.

ה. לגבי כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או את הגישה לאתר.

9.                  קישוריות (Hyperlinks)

9.1 באתר עשויות להימצא קישוריות ו/או הפניות המקשרות אל מקורות מידע או משאבים אחרים המצויים על אתרים אחרים ברשת האינטרנט, שאינם בבעלות החברה.

9.2 אם לא נאמר אחרת ובאופן מפורש על ידי החברה, הרי שהקישוריות הללו אל האתרים האחרים, אפילו אם ישנו לוגו (או סימן אחר) משותף של החברה ושל הצד השלישי, אינן יכולות להתפרש כהבעת תמיכה או מתן חסות, במפורש או מכללא, על ידי החברה לגבי האתרים האחרים שאליהם מובילות הקישוריות האמורות.

9.3 קישורית לאתר שאינו בבעלות החברה, אינה מעידה על כך כי החברה, אחראית ו/או שולטת ו/או מיודעת לגבי התכנים באתר הצד השלישי, והחברה לא תישא באחריות כלשהי לגבי תכנים אלה.

מדיניות הפרטיות של האתר, אינה חלה ו/או אינה תקפה באתרים שאליהם מובילות הקישוריות המופיעות באתר. לאתרים אלה עשויה להיות מדיניות פרטיות משלהם, השונה ממדיניות הפרטיות באתר זה. חשוב ביותר כי תקראו ותבדקו היטב את מדיניות הפרטיות של כל אחד מהאתרים הללו לפני שאתם מוסרים פרטים אישיים ו/או מידע אחר באתר החדש אליו הגעתם, החברה איננה מסוגלת לפקח על מדיניות הפרטיות החלה באתרים אחרים ולא תהיה אחראית לשמירה על הפרטים והמידע שתשאירו באתרים אלו.

 

10.              פרסומות

10.1  החברה אינה אחראית בשום אופן שהוא לפרסומות המופיעות באתר.

10.2  הופעת פרסומות באתר החברה אינו מעיד על חסותה של החברה ו/או אחריותה ו/או התחייבותה על המפרסם, המוצר/השירות המפורסם, איכותו, נכונותו ו/או דיוקו.

 

11.              שירותים בתשלום

11.1  חלק מהשירותים באתר מוצעים בתשלום. התשלום יבוצע באמצעות כרטיס אשראי. החברה מפעילה מערכת גבייה מאובטחת ככל הניתו ובכלל זאת הגביה והסליקה באתר מאובטחת באמצעות פרוטוקול SSL.

11.2  עם זאת, ולאור העובדה כי מדובר באתר המחובר לרשת האינטרנט לא ניתן להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבי החברה, ועל כן ניתנת בזאת האופציה למשתמש לרכוש שירותים בטלפון. למען הסר ספק החברה והאתר לא יהיו אחראים לפיצויי המשתמש באם יחשפו פרטיו בעקבות חדירה לא מורשית של גורם כלשהו לאתר, על אף אמצעי האבטחה המופעלים על ידי החברה.

 

12. פורומים וחדרי שיחות (צ'אט)

האתר יפעיל לפי שיקול דעתו, חדרי שיחות (צ'אט), פורומים ואזורים ציבוריים אחרים במסגרתם יוכלו הגולשים להביע עצמם על ידי משלוח הודעות שונות. הינכם מוזמנים לשלוח, להעביר או להגיש כל הודעה ו/או חומרים אחרים (הכוללים קבצים להורדה, מידע ו/או חומרים אחרים) לפורומים ו/או לחדרי השיחות. האתר אינו נושא באחריות כלשהי בנוגע להודעות שיועברו על ידי הגולשים.

 

אין החברה יכולה לפקח ו/או לשלוט על המידע וההודעות המועלים על האתר על ידי הגולשים ואין באפשרותה למנוע מראש את פרסומם של תכני ההודעות הנשלחות על ידי הגולשים לאזורים הציבוריים, הפורומים וחדרי השיחות. החברה לא תשא באחריות כלשהי בנוגע להודעות פוגעניות, בלתי חוקיות, מפרות ו/או בלתי נאותות, שישלחו על ידי הגולשים.

 

מבלי לגרוע מן האמור, החברה שומרת לעצמה את הזכות בכל עת למסור לאחרים כל מידע אשר יידרש ממנה לפי חוק, כמו גם על זכותה לערוך, למחוק, להסיר ולסרב להעלות על האתר כל מידע והודעה שלפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה פוגע או מפר תנאי מתנאי שימוש אלה.

 

במשלוח הודעות כאמור הנכם מתחייבים בזאת שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע או חומר אחר:-

 

א.      העלולים להגביל או למנוע מאחרים את השימוש באתר.

ב.      האסורים לפרסום או לשימוש, הם בגדר איום, פגיעה, העלבה, הוצאת דיבה, לשון הרע, השמצה, פרונוגרפיה או ביטוי וולגרי אחר.

ג.       שהם דואר אלקטרוני ומסרים מסחריים, דואר אלקטרוני ומסרים המיועדים לרשימות תפוצה, מכתבי שרשרת, "דואר זבל" (Spam) , דואר ומסרים המיועדים לנמענים רבים שלא ביקשו מראש ובמפורש לקבל אותם (Unsolicited Bulk Mail) וכיו"ב.

ד.      שהם כל מידע הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם.

ה.      שהם בגדר דברים העלולים לעודד, לשדל, להמריץ או לסייע לאחר לבצע מעשה האסור על פי חיקוק או העלולים לעורר אחריות משפטית.

ו.         העלולים להפר זכויות קנייו של אחר, כולל אך לא רק, זכויות קניין רוחני, זכויות יוצרים, סמני מסחר, פטנטים, זכויות להגנת הפרטיות ו/או כל זכות אחרת.

ז.       הכוללים וירוס או תוכנה אחרת העלולה לחבל במערכות מחשב, לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms) , ואנדלים (Vandals) , יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב.

ח.      הכוללים פרסומת מכל סוג שהוא בלי הרשאה מפורשת מראש ובכתב של החברה.

 

ההודעות המפורסמות על ידי הגולשים באתר אינן משקפות את מדיניות ו/או דעתה ו/או התייחסותה של החברה ואין בפרסומן כדי להוות כל אחריות שהיא כלפי החברה או מטעמה.

 

הנכם מצהירים בזאת ומסכימים כי כל הודעה ו/או מידע שישלחו על ידכם (למעט הפרטים האישיים שלכם – המוסדרים באמנת הפרטיות) יהיו ניתנים לשימוש, העתקה, הפצה, ביצוע פומבי, מתן רישיון לאחר, פרסום, תרגום, בתמורה ו/או שלא בתמורה, או למחיקה על ידי החברה, ואתם מוותרים בזאת על כל טענה שהיא בנוגע לחומרים הנשלחים על ידכם לחברה.

 

בהעלותכם מידע, מסמכים או הודעות על האתר, אתם מעניקים בזאת לחברה רישיון בלתי מוגבל, בלתי חוזר, לעשות בהם כל פעולה לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, בכפיפות להוראות תנאי השימוש הללו. אתם מוותרים בזאת על כל טענה או תביעה כנגד החברה בגין הפרת זכויות קניין, פרטיות בכל הנוגע לחומרים שיעלו על ידכם לאתר.

 

אתם מודעים לכך, שההודעות והמידע שתפרסמו באתר וממנו אינן חסויות. אתם מודעים לכך, שהנטל לשמירת סודיותם של החומרים המועברים לאתר ממנו ודרכו, מוטל עליכם בלבד. אתם מסכימים שמשלוח החומרים אל האתר או ממנו לא יוצר כל יחסים ביניכם לבין החברה אשר חורגים מעבר לאלה המפורטים בתנאי שימוש אלה.

 

ויודגש: התכנים שנמסרים לפרסום יהיו חשופים לכל משתמשי האינטרנט והחברה אינה
יכולה לדעת אילו תגובות הנכם עלולים לקבל בעקבות מסירת התכנים, מי יגיב, ובאיזה אופן.

 

על כן, החברה לא תישא כלפיכם (או כלפי מי מטעמכם) באחריות לתגובות אלו, או לכל
תוצאה שתגרם לך או לרכושך בעקבות התגובות הנ"ל.


החברה לא תישא בכל אחריות ביחס לתכנים הנמצאים באתר ובכל מכשיר קצה בהם הם
מופיעים, תוכנם, מהימנותן, דיוקם, אמינותם והשפעתם על המחשבים של הגולשים באתר
וכן לכל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות שייגרמו
לך, לרכושך או לכל צד שלישי בשל שימוש בתכנים אלו.

 

הנכם מצהירים בזאת ומשחררים את החברה, האתר, בעליהם ושותפיהם העסקיים, ביחד עם עובדיהם, סוכניהם, נושאי המשרה, המנהלים, הדירקטורים ובעלי המניות, מכל אחריות ו/או התחייבות שהיא, בכל הנוגע לשביעות רצונכם ו/או לשימוש בפורומים, בחדרי השיחות ובאזורים הציבוריים. אם בכל עת שהיא אינכם מרוצים מהשירותים האמורים, תרופתכם היחידה והבלעדית תהיה לחדול מלעשות בהם שימוש.

 

 

13. מדיניות פרטיות


13.1 החברה מכירה בחשיבות השמירה על הפרטיות של המשתמש באתר. השימוש באתר מהווה הסכמה לכל שימוש אשר יעשה במידע שייאסף אודות המשתמש כמפורט בתנאי מדיניות הפרטיות להלן וכפי שהם מופיעים באתר תחת הלשונית "פרטיות".

13.2 החברה רשאית להשתמש ולאסוף למאגר המידע של החברה, את הפרטים שנמסרו על ידי המשתמש לצורך שיפור השירותים המוענקים על ידה, ליצירת קשר עם המשתמש, לצורך עדכונו בדבר מבצעים ו/או בנוגע לשירותים ומוצרים המוצעים על ידי החברה ו/או צדדים שלישיים עמם נמצאת החברה בקשר, ובכלל זאת אך לא רק באמצעות משלוח דוא"ל ומסרונים -SMS.

13.3 כמו-כן, החברה והאתר רשאית לעשות שימוש בפרטים האמורים לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים ומטרות שיווקיות אחרות. מידע זה לא יזהה את המשתמש אישית ולא יכלול מידע רגיש כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות.

החברה מאפשרת למשתמש לפנות אליה ולבקש שלא לקבל הצעות לשירותים ו/או מוצרים נוספים ו/או פרסומות, באמצעות פניה בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני : info@mamy.co.il או הסרה עצמית מרשימת התפוצה בקישור הסרה .

 

14. עוגיות (cookies)

 
נבקש להסב את תשומת לבך לכך שהאתר עושה שימוש ב-"עוגיות/קוקיס" (Cookies). 
הקוקיס, Cookies, הן קבצי טקסט, שהדפדפן שלך יוצר בעת כניסתך לאתר, בהנחה שהגדרות הדפדפן שלך מאפשרות זאת. 
באמצעות ה- Cookies נאסף מידע אנונימי הדרוש לנו לצורך התפעול השוטף התקין והמיטבי של האתר, לאבטחת מידע ושמירת פרטים (להלן: "המידע"). 
הקוקיס מכילות מידע מגוון כדוגמת הדפים שבהם ביקרת באתר, משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, ומדורים ומידע שהשתמשת בהם במסגרת גלישתך באתר.
באמצעות המידע ניתן להתאים את האתר להעדפותיך האישיות וכך להקל על שימושך באתר. 
ייתכן שנעשה שימוש במידע לצורך הצגת מודעות והצעות למוצרים ולשירותים שונים של החברה בעת ביקורך באתר ו/או בעת גלישתך באתרים אחרים.
כמו כן, לעיתים הקוקיס משמשות גם כדי לייתר את הצורך בהזנת פרטייך האישיים מחדש, אם והיכן שתתבקש לכך, בכל ביקור חוזר במדורים הרלבנטיים באתר שמחייבים רישום והזנת פרטים.
המידע שבקבצי הקוקיס מוצפן. אנו נוקטים צעדי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי החברה יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהן.
חלק מהקוקיס יפקעו כאשר תסגור את הדפדפן וייתכן שאחרות יישמרו על גבי הכונן הקשיח. 
אם אינך רוצה לקבל קוקיס, תוכל לחסום ו/או למחוק את האפשרות באמצעות שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. עם זאת, עלייך לדעת כי חסימת אפשרות זו עשויה לגרום לכך שלא תוכל ליהנות מחלק מהפונקציות והשירותים שבאתר או באתרים אחרים, בהתאם להגדרות הדפדפן.
 


15. עדכונים ושינויים

15.1 בכל עת שהיא רשאית החברה לבצע שינויים ו/או עדכונים בתנאי שימוש אלה.

15.2 על ידי השימוש והגלישה באתר המשתמש מסכים בזאת להיות כפוף לאמור בתקנון ובתנאי השימוש בכל עת, ועליו לחזור ולהתעדכן בדבר השינויים שיבוצעו בהם מעת לעת.  החברה מסירה מעצמה האחריות להודיע לכל משתמש על שינוי ו/או תוספת שנערכו בפרטים אלו.

15.3 החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת ומכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצדה.

15.4 החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להוסיף ו/או להשמיט כל חומר מהחומרים המפורסמים באתר, לעצבו מחדש, להחליף את תכניו, והכל כראות עיניה ולפי שיקול דעתה הבלעדי.

 

16. הודעת שחרור מאחריות

16.1 החברה והאתר משוחררים בזאת מכל אחריות שהיא הנובעת מהשימוש באתר והמידע המופיע בו, הפורומים והצאטים והאזורים הציבוריים האחרים באתר, והם לא ישאו באחריות כלשהי הנובעת מהשימוש בהם. השימוש באתר, בתכנים, בפורומים, בצ'אטים ובאזורים הציבוריים האחרים באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש.

15.2 במיוחד, אך לא רק, מצהיר המשתמש כי החברה, האתר, שותפיה, סוכניה, עובדיה, נושאי המשרה בה, המנהלים, הדירקטורים, בעלי המניות וכו', אינם אחראים ולא ישאו באחריות כלשהי בגין עיכובים ו/או שינויים ו/או אי דיוקים ו/או כישלונות ו/או טעויות ו/או הפרעות ו/או וירוסים ו/או סוסים טרויאנים ו/או הפרעות בתקשורת אינטרנטית ו/או נזקים ו/או גניבות ו/או חדירות בלתי חוקיות למחשב האישי של המשתמש באמצעות הרשת, כתוצאה מהשימוש באתר ו/או בתכניו ו/או בשירותיו השונים.

15.3 כמו-כן, אך לא רק, מצהיר בזאת המשתמש כי החברה, האתר, שותפיה, סוכניה, עובדיה, נושאי המשרה בה, המנהלים, הדירקטורים, בעלי המניות וכו', הינם משוחררים מכל אחריות בנוגע להפסדים ו/או נזקים כספיים ו/או נזקים אישיים גופניים ו/או מוות ו/או הונאה, שינבעו כתוצאה מהשימוש באתר.

15.4 במסגרת קבלת שירותים כאמור, נדרש המשתמש למסור פרטים נכונים ומדוייקים אודותיו. מסירת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על-פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז -1977. בנוסף, עומדת לחברה הזכות לנקוט בכל הליך משפטי כנגד מי שימסור פרטים כוזבים באתר. לידיעתכם, מסירת פרטים כלשהם הינה בהתאם לרצונכם החופשי בלבד, ואינכם חייבים לעשות כן. עם זאת, אי מסירת הפרטים כאמור, לא תאפשר שימוש בשירותים מסויימים באתר ועלולה לשלול זכאותכם לקבלת הטבות כאמור לעיל.

15.5 החברה מיישמת באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי החברה, אין בהם בטחון מוחלט. החברה לא מתחייבת שהשירותים והמידע באתר ובשרתי החברה (או בשרתי צד שלישי המאחסן אותם) יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

 

17. אחריות ושיפוי

17.1 החברה רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותי האתר, אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה, לרבות על ידי חסימת מספר IP.

17.2 היה והפר משתמש תנאי שימוש אלו, תהא החברה זכאית לחשוף את שם המשתמש והפרטים הידועים לחברה אודותיו, מתוקף שימושו באתר, בכל הליך משפטי, גם אם לא יתקבל אצלה צו שיפוטי המורה על כך.

17.3 המשתמש מצהיר בזאת ומתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק שיגרם לה ו/או לשותפיה ו/או לסוכניה ו/או לעובדיה ו/או לנושאי משרה בה ו/או למנהליה ו/או לדירקטורים המכהנים בה ו/או לבעלי המניות בה ו/או למשתמשים אחרים באתר ו/או לעורכי הסקרים ובנוסף, יישא המשתמש באחריות לכל תביעה, נזק ו/או הפסד (כולל הוצאות משפטיות), שינבעו כתוצאה משימוש, שימוש בלתי ראוי ו/או מוטעה, הפרעה ו/או כל פעולה אסורה על פי חוק המחשבים, התשנ"ה-1995, חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א -1981, חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה - 1965, חוק עוולות מסחריות, התשנ"ט - 1999, פקודת הנזיקין, התשכ"ח - 1968 ו/או על פי כל דין אחר, שיעשו באתר ו/או באמצעותו, במידע, תכניו ו/או בשירותים שבו בניגוד לכל דין.

17.4 החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית להפסיק באופן מיידי את שימוש המשתמש באתר ו/או מתן שירותים למשתמש, בכל עת, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדית, באם הפר המשתמש את התקנון ו/או תנאי השימוש ו/או את מדיניות הפרטיות ו/או כל דין, חוק, תקנה ו/או הוראה אחרת ו/או באם תחליט על פי שיקול דעתה הבלעדי כי המשתמש ביצע שימוש בלתי ראוי או בלתי סביר באתר.

 

18. הדין החל סמכות שיפוט

השימוש באתר, וכל טענה בנוגע לתקנון, לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של החברה באתר זה יהיו כפופים אך ורק לחוקי מדינת ישראל. כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה הנוגעת לחברה בקשר לשימוש באתר יהיו בסמכות שיפוט בלעדית של בתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו