איך תדעי שאת מוכנה? - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

איך תדעי שאת מוכנה?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 02.01.2013

יום אחד זה מגיע. אי אפשר לצפות את זה מראש וזה מגיע בלי התראה מוקדמת. יש פרפרים לא מוסברים בבטן ואנחנו מתחילות לשים לב לפרטים שלא שמנו לב אליהם קודם לכןאיך תדעי שאת מוכנה?

עד גיל מסויים, בשלהי שנות העשרים שלי, בכל פעם שמישהו העלה את הרעיון או השאלה: "נו, אז מתי תעשו ילד?" הייתי עונה בביטול מוחלט שאני עדיין צעירה וזה עוד ממש רחוק ממני. מה לי ולחיתולים עכשיו כשאפשר לקפוץ לוויקאנד רומנטי בספונטניות ורק להתאמן על זה....

אבל יום אחד זה מגיע. אי אפשר לצפות את זה מראש וזה מגיע בלי התראה מוקדמת. יש פרפרים לא מוסברים בבטן ואנחנו מתחילות לשים לב לפרטים שלא שמנו לב אליהם קודם לכן:

 

עולם חדש נגלה לנו

פעם, הייתי פותחת את האינטרנט, טלוויזיה, עיתונים והייתי רואה רק פרסומות אופנה, עיצוב, חו"ל וקולינריה. המוח סירב לראות סוג אחר של פרסומות. פתאום נוספו תכנים חדשים: חיתולים, תחליפי חלב, בגדי הריון ובכולם מציצים קטנטנים שממיסים לך את הלב...

 

אנחנו מוקפות בתינוקות

שמתן לב פעם, כמה אימהות עם עגלות יש בקניונים ובבתי הקפה בשעות הבוקר? ה-מון! והם כאלה בונבונים בעגלות המפונפנות שלהם.. ואיזה מתוק התינוק של השכנה (מוזר, הוא כבר בן שנה אבל רק עכשיו שמתי לב שיש לה בכלל תינוק).  מאיפה כולם הגיעו פתאום?

 

כשהחברות מודיעות שהן בהריון

עד עכשיו עשינו הכל ביחד. למדנו ביחד, התגייסנו באותה שנה, גרנו ביחד במעונות באוניברסיטה ורקדנו בחתונות אחת של השניה. פתאום החברה הכי טובה שלך מבשרת לך בעיניים נוצצות שהיא בהריון.  ובמקום לחשוב בלב שאיזה משוגעת היא ומה היא עושה את זה לעצמה עכשיו, את מתחילה לבהות בהקיץ ולדמיין איך תבשרי לה בהתרגשות על ההריון שלך... ואופס, מה זאת הצביטה הזאת בלב שיש לך עכשיו פתאום?

 

פתאום כולן מסביבנו בהריון

המבט שלך מתעכב על הריוניות ואת בוחנת מבלי משים את הלבוש שמחמיא לקימורים החדשים וכמה הן נראות או לא זוהרות.  פתאום נראה לך שכולן בעבודה מודיעות על הריון. כל אלה היו מסביבך גם קודם אבל רק עכשיו בעצם התחלת לשים לב אליהם...

 

מתעכבות ליד חלונות ראווה של בגדי תינוקות

יו, איזה מאמי! בגדים קטנטנים ושמלות מסתובבות בגודל של בובה ממיסים אותנו לגמרי.. זוכרות שעד עכשיו, חלפנו על פניהם בלי למצמץ?

 

עיצוב חדרי ילדים

חדר העבודה שלכם, שעיצבת אותו עם שולחן העבודה העתיק שמצאת בשוק הפשפשים במחיר מופקע. פתאום, את מתחילה למדוד בעיניים איפה יכולה לעמוד מיטת תינוק ואיפה שידת ההחתלה ואולי גם וילונות מקסימים בורוד או בכחול.

 

שמות של ילדים

מתחילות לגלגל שמות של ילדים עם שם המשפחה? מצטערות כשהחברות בוחרות בשם יפה שאולי היה יכול להתאים גם לכן?


אם את מזדהה עם כמה מהסימנים פה, כנראה שההורמונים שלך מתחילים לעבוד. אולי זה יקח יותר זמן או פחות אבל "כדור השלג" התחיל להתגלגל וכנראה שכן, בקרוב אצלכם יראה מוחשי מתמיד...
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו