מה נעשה כדי למזער מחלות בגן - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מה נעשה כדי למזער מחלות בגן

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 14.08.2016

השנה הראשונה בגן היא האתגר הראשון מולו ניצבת המערכת החיסונית של ילדכם, כדאי לדעת מהן המחלות הנפוצות ואיך ניתן להתמודד עימן.מאת: ד"ר שמואל גור- מומחה ברפואת ילדים ויועץ למותג 'בפנטן'


מה נעשה כדי למזער מחלות בגן
הורים מאוד חוששים מהשנה הראשונה בגן ובצדק. זוהי תקופה בה המערכת החיסונית של הפעוט מאותגרת. הקטנטנים מדביקים אחד את השני בוירוסים וחיידקים כאשר לרובם זו הפעם הראשונה שהמערכת החיסונית נפגשת ונאצלת להתמודד עם אותם מחוללי מחלה.
 
 
 
 

חום

כשהגוף מתמודד מול חדירה של וירוסים וזיהומים שונים הוא מעלה את החום, וברוב המקרים אין בכך סכנה. עליית טמפרטורת הגוף מקשה על התרבות הווירוסים ובכך משמשת כמנגנון הגנה טבעי של הגוף. 
 

צינון ושיעול

מדובר בזיהום נגיפי של דרכי הנשימה העליונות וריריות הריאה שגורם להפרשת ליחה מוגברת. צינון היא אחת ממחלות הילדים הנפוצות ביותר, ואצל פעוטות שאינם יכולים לקנח את האף או לכחכח מדובר במטרד שמתלווים אליו גם ירידה בתיאבון, קושי בשינה, גירוי באזור הנחיריים וחולשה כללית.
 

שלשולים והקאות

השירותים ומשטחי ההחתלה בגני הילדים הם חממה להתרבות חיידקי המעיים השונים, כשהשכיח ביניהם הוא וירוס הרוטה, שהינו מאוד מדבק ונפוץ במיוחד בגני הילדים. הסכנה העיקרית שטמונה בזיהומי המעיים היא סכנת התייבשות, לכן חשוב להקפיד על שתייה מרובה ועל מתן טיפול תומך שימנע איבוד נוזלים ומינרלים חיוניים מהגוף. אם התופעות נמשכות מומלץ להתייעץ עם הרופא. 
 

דלקות אוזניים

דלקות אוזניים תכופות נובעות לעיתים מזיהומים בתעלה שבין הלוע לחלל האוזן. לרוב היא כרוכה גם בכאבים חזקים ורצוי לטפל בהם בעזרת משככי כאבים המותאמים לפעוטות.
 

תפרחת חיתולים

מקור התפרחת הוא בזיהום פטרייתי הנוצר משילוב של עור שחשוף לרטיבות שמקורה בצואה ובשתן – כתוצאה מ"האיטום" של העור נוצר על גבי העור זיהום פטרייתי שעובר זיהום משני ע"י חיידקים המצויים על גבי העור.התוצאה היא עור מגורה ומפריש שתואם בהיקפו את אזור החיתול. רוב הפריחות באזור החיתול אינן דורשות טיפול תרופתי. הטיפול מתבסס על הפחתת הגורמים לזיהום – החלפה דחופה של החיתול, ניקוי העור (רצוי במים פושרים ולא במטליות המכילות אלכוהול – שעשוי להגביר את הגירוי והפריחה), ייבוש העור, מניעת השימוש בטלק – המבוסס על עמילן וגורם להתפתחות הפטרייה. ושימוש במשחות ייעודיות לטיפול כמו משחת 'בפנטן', המכילה פרו ויטמין B5 המזרז את תהליכי הריפוי וההתחדשות של העור. 
 
על מנת למזער המחלות ולנסות לחזק כמה שיותר את מערכת החיסונית של ילדנו, ניתן להתשמש במגוון מוצרי מדף טבעיים כגון פרוביוטיקה וויטמינים לחיזוק המערכת החיסונית. חשוב לשמור על תזונה בריאה עתירה בפירות ירקות ובוויטמין C, ובחורף- רצוי לחסן בחיסון נגד שפעת כטיפול מונע.למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו