חדש ממורז שפתונים טבעיים וג'ל לטיפול בהרפס - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

חדש ממורז שפתונים טבעיים וג'ל לטיפול בהרפס

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 29.01.2019

מורז משיקה את הערכה המושלמת להגנה וטיפול בשפתיים בעונת החורף. סיליצאה ליפ הרפס ג'ל- תכשיר על בסיס מינרל צורן טהור, המסייע בטיפול בהרפס השפתיים ושפתוני לחות מפנקים בשלל טעמים, לריכוך, הגנה ושיקום השפתיים.חדש ממורז שפתונים טבעיים וג'ל לטיפול בהרפס
תופעת השפתיים היבשות, הסדוקות והמגורות בעונת החורף- בשל הרוח העזה, הקור ושינוי הטמפרטורות בין "הפנים לחוץ" מעודדת את התפרצות הרפס השפתיים. נמצא שהיקף נשאי וירוס ההרפס בעולם עומד על כ 90% בשל הקלות והזמינות הגבוהה להדבק בו - אם במגע ישיר דרך העור כבנשיקה או באמצעות הרוק.
 
התפרצות וירוס ההרפס נדמית לעיתים כבלתי צפויה, אך המחוללים מוכרים וידועים - חום גבוה, מתח נפשי, תזונה לקויה, חוסר שינה, שינויים הורמונאליים ועד פציעה וסידוק השפתיים, האופייניים לעונות המעבר והחורף. 
 
חברת מורז צמחי מרפא, המתמחה בפיתוח ושיווק תכשירים צמחיים בעלי יעילות מוכחת בטיפול ומניעת בעיות נפוצות, על טהרת צמחי מרפא ומינרלים ומשווקת גם את מוצרי "הובנר", מציעה לחורף 2019 את ה"ערכה" המושלמת למניעה וטיפול בהרפס השפתיים ושיקום עור שפתיים יבשות וסדוקות.
 
  1. סליציאה (SILICEA) ליפ הרפס ג'ל, תכשיר (אמ"ר) על בסיס צורן טהור המסייע בטיפול והרגעה של הרפס השפתיים בכל שלביו, מגיל 6 ומעלה! 
  2. סדרת מגני שפתיים צמחיים בטעמי רימון, הדרים, דובדבן, וניל ומנטה, להגנה על השפתיים מפני יובש וסדקים. השפתונים מכילים שעוות דבורים, ללא פרבנים ו- SLS.
    סדרת השפתונים מסייעת בהגנה על השפתיים מפני הרוחות העזות ושאר פגעי מזג האוויר ובנוסף מסיעות בטיפול בעור העדין של השפתיים, כאשר קיימת פגיעה כיובש, סדקים, קילוף ופציעה. השימוש בשפתונים מומלץ בכל עת, להקלה על אי הנוחות ועד סיוע בשיקום העור.
 
השימוש בתכשיר סיליצאה ליפ הרפס ג'ל: מומלץ להתחיל מיד עם תחילת הסימפטומים השכיחים להתפרצות ההרפס, כתחושת עקצוץ, גרד וצריבה בשפה. ייחודיות התכשיר ביכולת מינרל הצורן להיקשר לפצע, לעצור את תהליך התפתחותו ובמקביל להאיץ את ריפויו. בעת שימוש על פצע הרפס קיים, יסייע המינרל בייבוש הפצע, זירוז החלמתו ושיקום עור השפה העדין. לאחר הריפוי, מומלץ השימוש בשפתוני הלחות, בכדי לרכך את העור, לעזור בשיקום השפתיים ולהקנות להן תחושה נעימה יותר. 
במחקר קליני השוואתי בין תרופות נפוצות המוצעות כיום לטיפול בהרפס, לתכשיר סיליצאה ליפ הרפס, שפורסם ב Journal Of Dermatological Treatment 2007  נמצא - שתכשיר סיליצאה עולה בעשרות מונים במהירות הטיפול במצבי הרפס, בתחושת הכאב, צריבה,
 
שפתון וניל של מורז
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו