מסנן אויר חדש של דייסון מעולה לחדר התינוק - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

מסנן אויר חדש של דייסון מעולה לחדר התינוק

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 10.07.2021

בחדר התינוק מצטברים מזהמים, אבק וריחות לא נעימים. המסנן  החדש של דייסון מתגבר בקלות ובמהירות על המזהמים הללו בחדר התינוק ובכלל ברחבי הבית, מסנן ומנקה את האויר כך שהבייבי יוכל לנשום אויר מסונן ונקי.מסנן אויר חדש של דייסון מעולה לחדר התינוק
לא תאמינו אבל ריח החיתול המלוכלך בחדר התינוק התפוגג תוך 3 דקות באמצעות מסנן האוויר החדש של דייסון. על פי ההערכות השונות, האוויר בבית מזוהם עד פי 5 מהאוויר שבחוץ. בנוסף, אנחנו מבלים את רוב הזמן שלנו בחללים סגורים. אז מה אפשר לעשות על מנת שהאוויר בבית בכלל ובחדר התינוק בפרט יהיה נקי יותר?
 
לאחרונה התוודעתי למסנני האוויר החדשים של דייסון: Dyson Pure Hot+Cool™ ו- Dyson Pure Cool™לוכדים 99.95% מן האלרגנים והמזהמים המזיקים בחללים סגורים.¹ , מסלקים חלקיקים עד לגודל של 0.1 מיקרון, ולאחר מכן מזרימים סירקולציה של אוויר מטוהר ומסונן לחלל החדר. המסנן קל מאוד לתפעול מתחבר לאפליקציה ומתריע בפנינו בזמן אמת כשהאוויר בחדר מזוהם. 
 
למסנני ה- Pure חיישנים חכמים, באמצעותם הם מזהים בחלקיקים וגזים בחלל החדר, מדווחים עליהם בזמן אמת ופותרים את בעיית זיהום האוויר בחללים סגורים. 
מסנני דייסון מאפשרים שמירה על טמפרטורה נוחה במשך כל השנה, ניטור של איכות האוויר ושליטה עליה מכל מקום בו אתם נמצאים באמצעות אפליקציית Dyson Link. שווה ביותר!!! גם כשהתינוק ישן ניתן באמצעות האפליקציה להגביר או להנמיך את עוצמת האוויר הנפלטת מהמסנן דרך הסמארטפון.
בנוסף, למכשיר שלט רחוק (חלופי לאפליקציה) שמאפשר לתפעל אותו. השלט נצמד לראש המכשיר באמצעות מגנט כך שלא נתקשה למצוא אותו. 
 
המסננים של Dyson מסלקים בין היתר אבקנים ואלרגנים, חיידקים ועובש, הפרשות של קרדית אבק, חומרים הנפלטים ממפעלי תעשייה ורכבים, ריחות ואדים ביתיים.
 
 
מטהר אויר דייסון

איך זה עובד?

מסנני האוויר של דייסון פועלים באמצעות אלגוריתם ייחודי המעבד נתונים המגיעים משלושה חיישנים מובנים במכשיר, מאבחן את מדדי איכות האוויר, ומדווח עליהם בזמן אמת. 
מסנני פחמן פעילים אחראים ללכידת גזים, בעוד שמסנן ה- HEPA החדשני לוכד עד 99.95% מהחלקיקים העדינים, כגון אלרגנים ומזהמים.
המסננים מהסדרה החדשה מתחברים לאפליקציית Dyson Link, המאפשרת בקרה ומעקב אחרי איכות האוויר בביתכם. המסך שעל המכשיר עצמו מספק מידע מפורט על המזהמים שנלכדו, כגון NO2, חלקיקי PM 2.5, PM10, חיידקים, פורמלדהיד, עובש ועוד. בנוסף, ניתן לשלוט על זווית התנודה ותזמון פעולת המכשיר- הכל דרך האפליקציה. 
 
כחלק מפיתוח האפליקציה, דייסון שיתפה פעולה עם החברה הישראלית Breezometer, אשר פיתחה מערכת לניטור זיהום אוויר מחוץ לבית דרך שילוב בין תחנות מדידה בכל העולם, נתוני תחבורה ולוויינים, בכל רגע נתון. המערכת שולבה במסנני האוויר של דייסון, כאשר היא מודדת את רמת זיהום האוויר שבחוץ, בעוד החיישנים הנמצאים על המכשיר מזהים את רמת זיהום האוויר בבית. כך, ניתן לעקוב בזמן אמת אחרי השיפור באיכות האוויר. בנוסף,  צבע המסך משתנה בין אדום לירוק בהתאם לרמת זיהום האוויר. 
 
לדייסון שני דגמים: דגם Dyson Pure Cool™ מאוורר את החדר. דגם Dyson Pure Hot+Cool™ מאוורר ומחמם את החדר. 
 
אני משתמשת בבייתי בדגם  Dyson Pure Cool™, מעבר לסינון האויר הוא משמש כמאוורר מעולה לחדר התינוק. אין צורך במזגן לאורך כל היום והלילה. המסנן פולט אויר נעים קריר ומלטף כמו מאוורר. הוא אינו קר מדי ובהחלט מתאים על מנת לשמור על הטמפרטורה בחדר התינוק.
כאשר אני מבשלת בבית והריחות מתפשטים ניתן לראות בצג החיווי של המסנן איך האויר מלוכלך וצריך סינון. המכשיר תוך מספר דקות מסנן את האויר בחדר ומפיג את הריחות. שלא נדבר על ריחות של חיתול מלוכלכך. 
 
שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר יבוא והפצה בע"מ, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.
 
1ביצועי סינון וחימום נבדקים לפי תקנים AHAM AC1-2015 ו-IEC 60675 בהתאמה Dyson מתעלה על תקנים אלה ובודקת את יעילות הסינון ב-0.1 מיקרון (EN1822), את הקרנת האוויר (DTM801), כיסוי הסינון בחדר בנפח של 81 מ"ק עם מספר חיישנים (TM-003711) ואת ביצועי החימום בחדר בנפח של 35 מ"ק עם מספר חיישנים (DTM 961) 
 
המסנן במבצע עד סוף החודש לפרטים לחצו כאן
 
 
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו