צעצועי עגלה ומעודדי זחילה לגילאי 6-12 חודשים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

צעצועי עגלה ומעודדי זחילה לגילאי 6-12 חודשים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 26.03.2008

המשך לסדרת הכתבות המקיפה ביותר, במסגרתה אנו סוקרים את ההיצע הקיים לצעצועי ההתפחות. בסקירה זו נשווה בין צעצועי עגלה ומעודדי זחילה לגילאי 6-12 חודשים.צעצועי עגלה ומעודדי זחילה לגילאי 6-12 חודשים

צעצועים התפתחותיים- סדרת כתבות מקיפה


צעצועי עגלהפעלולון ג'ונגל לעגלה-סאסי 89.99 ₪ 

למעלה מ- 8 הפעלות משעשעות לתינוק.

מתחבר בקלות ובבטיחות למגוון עגלות באמצעות רצועות אלסטיות וגמישות.(מתחבר גם לעגלות עם מגש קדמי).

מפתח חשיבה- מגוון ההפעלות מצטיינות בתרומתן להבנת המשמעות של סיבה – תוצאה, כך לדוגמא התינוק למד כי סיבוב השמש יגרום להשמעת צליל הנקישה וכ"ו.

פני הפילון ואוזניו מסתחררים ומרעישים. בעת משיכה של הסרט בראש הדבורה,היא רוטטת, מרשרשת ומשמיעה צליל זמזום חזק :"באאאזזז..." . כוס לנשנושים בדמות צב הניתנת להסרה בקלות, לנוחות הניקוי. עץ דקל רך, עלים ירוקים במרקם מיוחד ואמא קופה ותינוקה ניתנים לסיבוב בקלות. שמש חייכנית, במגוון מרקמים, מסתובבת כחוגה ומשמיע צליל נקישה.

מומלץ מגיל ישיבה בעגלה. 

להשיג ברשת שילב, טויס-אר-אס ובכל החנויות המובחרות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ.

 

צעצוע לפגוש עגלה t/l- טייני לאב 99.90

3 צעצועים נפרדים: ציפור שיושבת על רגלגמישה ואפשר לטלטל אותה קדימה ואחורה, מבוך עם חרוזים צבעוניים שמעבירים לאורךהמבוך וצפצפה. אפשר להרכיב את כל הצעצועים על הפגוש או את חלקם. הצעצועים מפתחים מגוון מיומנויות של מוטוריקהעדינה ותאום עין יד: חבטה, משיכה, לחיצה ועוד. כמו כן מעודדים את הבנת הקשר ביןפעולה לתוצאה.

טיפ: מומלץ להחליף את מיקום הצעצועים מדי פעם, כך התינוק מתפעלאת הצעצוע בכל פעם ביד אחרת ומפתח את מיומנויות שתי הידיים.

מומלץ מגיל 6 חודשים.

להשיג ברשת שילב.

 

פעלולון בד משולב לעגלה סאסי –89.99 ₪ 

פעלולון לעגלה המכיל 8 הפעלות שונות, בשילוב חדשני ומיוחד של פלסטיק ובד במגוון צבעים מרהיבים, צלילים וגירויים המעודדים את התינוק להתרכז ולשחק בהם. מתחבר לפגוש העגלה ולמגוון כסאות התינוק. 

מומלץ מגיל ישיבה בעגלה. 

להשיג ברשת שילב, טויס-אר-אס ובכל החנויות המובחרות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ.


מעודדי זחילה

move & crawl ball- כדור תנועה – vetch 159 ₪

כדור אינטראקטיבי, הזז מעצמו, גם ללא מגע של הילד, ומעודד את הילד לחפש את הכדור, לזחול לעברו ולרדוף אחריו. כדור התנועה שם דגש על למידה תוך כדי משחק מהנה, והוא מפתח אצל הילד מספר כישורים בו זמנית: כישורי מוטוריקה גסה ועדינה - עידוד זחילה ולחיצה על כפתורים, עידוד  חקירה וסקרנות - גילוי מספרים, צורות וחיות בזמן גלגול הכדור, פיתוח מודעות חזותית- אורות מהבהבים ותנועות גלגול המפתחות את חוש הראיה וחיות צבעוניות המעודדות את חוש המישוש, פיתוח גירוי תחושתי באמצעות תבליט החיות שעל הכדור, הבנת סיבה ותוצאה- לחיצה על הכפתורים גורמת להדלקת אורות מהבהבים, השמעת צלילי מוזיקה וקולות של בעלי חיים, לימוד שפה (אנגלית)

מומלץ מגיל 6 חודשים ומעלה.

להשיג ברשתות ובחנויות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ.

 

חילזון ההפתעות - tomy   169 ₪

חילזון חמוד וצבעוני מעוצב המפתח מיומנויות של מוטוריקה עדינה וגסה, מעודד זחילת התינוק, מפתח קשר עין יד ניסוי ותעייה סיבה ותוצאה ועוד.  החילזון בנוי מ 2 חלקים מודולאריים. האחד מורכב מחמישה חלקים כולל רעשן וצפצפן והאחר מורכב מטבעות וחרוזים להשחלה מצד לצד. כשדוחפים את זנב החילזון, הוא נע קדימה בזמן שהקונכייה מתגלגלת ומשמיעה צלילים עליזים.

מומלץ מגיל 9 חודשים ומעלה.

להשיג ברשתות הצעצועים המובחרות.

 

עכביש מעודד זחילה – פישר פרייס 169.99 ₪ 

כדור חביב עם פרצוף, ידיים ורגליים. נגיעה של התינוק בכדור גורמת לו להתגלגל בחדר, להאיר ולהשמיע מוזיקה. הכדור מעודד את  התינוק לזחול אחריו. בשל צורתו העגולה, יתגלגל תמיד בצורה ישרה ואין צורך לכוון אותו. 

הנסיינית שלנו בת 7 חודשים נהנתה מהקולות ומהתנועה של העכביש. העכביש נע על הריצפה הלוך וחזור והיא זחלה אחריו בשמחה.

מומלץ מגיל 6 חודשים ומעלה.

ניתן להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות ובחנות סקאל טויס בדיוטי פרי.

 

גלגלונים- סאסי 49.99 ₪

המבנה הדק והקל של הגלגלונים מאפשר לתפוס אותם בנוחות במקומות שונים,לטלטל ולשמוע את הצלילים השונים (מפתח שליטה מוטורית),לאחוז גלגלון בכל יד ולחבוט אותם אחד בשני (תאום בין הידיים)או לגלגל אותם על הרצפה,לזחול אחריהם ולהתבונן בחיות שמתגלגלות בתוכם.( מעודד זחילה)

מומלץ מגיל 6 חודשים. 

להשיג ברשת שילב, טויס-אר-אס ובכל החנויות המובחרות למוצרי תינוקות ברחבי הארץ.

 

כדור פעילות- טייני לאב 149.90 ₪

כדור עם פעילויות שונות. כשחובטים עליו משמיע 5 צליליםמצחיקים. כשאוחזים באזניים ומושכים אותן - מופיעה דמות חייכנית. אפשר גם למשוך אתהרגליים ולהתבונן בהן כשהן מתכווצות בחזרה, לטלטל את הכדור ולהתבונן בחרוזיםהצבעוניים שמשמיעים רשרוש, לשחק ב"קוקו" עם היד הימנית וליהנות מחזרתה למקום עםמגנט, לרשרש בטבעת החרוזים שמחזיקה היד הימנית, לגלות את המרקמים השונים וגם לחבקאותו או לגלגל אותו ולזחול אחריו.

הכדור מספק שפע התנסויות מוטוריות: הואמעודד מעבר ממצב של ישיבה לזחילה, מעודד את התינוק לחבוט, למשוך עם ידאחת או עם שתי ידיים, לטלטל, לחקור - וכך מפתח מוטוריקה עדינה ותאום עין-יד. הואמתרגל הבנת 'קביעות האוביקט' (קוקו), ומפתח את החושים.

מומלץ מגיל 6 חודשים.

להשיג ברשת שילב.

 

תולעת לחץ וסע -יונימקס 79.90 ₪

כשדוחפים את התולעת היא מתגלגלת קדימה ומעודדת את התינוקלזחול אחריה. כשלוחצים עליההיא נמתחת ו'מזנקת' קדימה, ומתגלגלת במהירות, בהתאם לעוצמת הלחיצה. התינוק הצעירמסוגל לדחוף אותה מעט, והפעוט הגדל מסוגל ללחוץ עליה עד למקסימום. יכולתה להתגלגל במהירויות שונות מאפשרות להתאים את המהירות לקצבהזחילה וההתקדמות של התינוק והפעוט. בנוסף, היא נוחהלאחיזה ועל גופה צורות גיאומטריות צבעוניות.

כשהתינוק גדל, אפשר לשחק איתו כך שמגלגלים אתהתולעת מאחד לשני.

מומלץ מגיל 6 חודשים. 

להשיג ברשת שילב.

 

מעודד זחילה פרה- אינפנטינו 69.90  

 כשחובטים על ראש הפרה - היא רוטטת ומתקדמת לאיטה, נעצרת,מחכה שיפעילו אותה שוב או יקחו אותה לחיבוק גדול. ההתקדמות האיטית עם הרטט הנעים מעודדות אתהתינוק להתקדם ולזחול אחרי הפרה כדי להגיע אליה ולתפוס אותה.

מומלץ מגיל 4 חודשים.

להשיג ברשת שילב.

 

פרד הכלבלב בוא אחרי- טייני לאב 149.90 ₪ 

כשטופחים על גבוהכלבלב מתחיל להתקדם, משמיע צלילים ונביחות. יש לו גוף גמיש, שמאפשר לכוון את הגוף שלוכך שינוע ישר קדימה, או ינוע בצורה מעגלית עם כיוון השעון או נגד כיוון השעון.בנוסף, כפתור בורר מאפשר לבחור מבין 2 מהירויות: איטית או מהירה יותר. לאחר מספרדקות, כשהילד לא מתייחס לפרד - הוא נובח, מזכיר לתינוק על קיומו...פרד מעודד את התינוק לזחול. בשלב הראשון,כדאי לכוון את פרד כך שינוע בעיגול, ויעודד את התינוק להסתובב סביב צירו, כך הואמתרגל העברת משקל מיד ליד והנעת גופו עוד בטרם הזחילה. בהמשך - לכוון אותו כך שינועקדימה ויעודד את התינוק לזחול אחריו. פרד הכלבלב מעודד גם הבנה של הקשר בין פעולה(חבטה על הגב) ותוצאה (פרד מתחיל לנוע).

מומלץ מגיל 6 חודשים. 

להשיג ברשת שילב.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו