איך נוכל לוודא שהבגדים של הילדים שלנו יוצאים היגייניים אחרי כביסה? - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

איך נוכל לוודא שהבגדים של הילדים שלנו יוצאים היגייניים אחרי כביסה?

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 01.12.2020

הרבה פעמים אחרי כביסה עלולות להישאר שאריות של חול, שיערות של חיות מחמד ואפילו חומרי ניקוי וסבון של מכונת הכביסה. לילדים ותינוקות בעלי עור רגיש, שאריות אלו עלולות לגרום לתחושה לא נעימה בעור. כמו כן, במיוחד בימים של משבר הקורונה, חשוב יותר מתמיד לשמור על ההיגיינה. אסף מוטלו, מנהל מוצר מכונות כביסה קונסטרוקטה, יסביר כיצד ניתן לוודא שהבגדים של הילדים שלנו נקיים אחרי הכביסה? ומה תוכנית הכביסה המומלצת ביותר?איך נוכל לוודא שהבגדים של הילדים שלנו יוצאים היגייניים אחרי כביסה?
לכולנו חשוב לשמור על ההיגיינה של הילדים והתינוקות שלנו, במיוחד כשמדובר במקרים רבים בעור עדין ורגיש. לכן אנחנו דואגים שישטפו ידיים לפני ואחרי כל ארוחה, ולא מוותרים גם על צחצוח השיניים. אך מה בנוגע לבגדים שיוצאים הישר מהכביסה אל ארון הבגדים שלהם? נמצא כי הרבה פעמים אחרי כביסה נותרים על בגדי הילדים שלנו חיידקים כתוצאה מחול, שיערות של חיות מחמד או אפילו חומרי ניקוי הכביסה. על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO), נמצא כי הטמפרטורה המומלצת ביותר להרג יעיל של חיידקים היא 60 מעלות. כמו כן, גם במרכז האמריקאי לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), ממליצים לכבס את הבגדים, המצעים והמגבות בטמפרטורות גבוהות. 
 
על מנת לוודא שהבגדים של ילדינו יצאו מהכביסה היגייניים ונעימים, אסף מוטלו מנהל מוצר מכונות כביסה קונסטרוקטה, מסביר על הפתרון הפשוט הנמצא במכונות הכביסה. ראשית, לפני שמכניסים את הבגדים למכונה, וודאו שכל הכיסים ריקים וללא שאריות של ניירות, מדבקות, פלסטלינה וכל דבר כזה או אחר שילדים אוהבים להחביא בכיסים. כאשר מכניסים את הבגדים למכונת הכביסה, יש לבחור בתוכנית Hygiene, מדובר בתוכנית ייחודית המותאמת לדרישות היגיינה גבוהות.
התוכנית פועלת בטמפרטורה גבוהה של 60 מעלות הנשמרת לכל אורך כל ההפעלה, וכוללת כמות גדולה יותר של מחזורי שטיפה וסחיטה, כך שהבגדים נשארים ללא שאריות סבון ומתנקים בצורה מקסימלית. כך תוכלו להיות בטוחים שהבגדים יצאו נקיים באופן מוחלט.
 
מוטלו מוסיף כי מכיוון שבגדים מסוימים מגיעים עם דרישות כביסה ייחודיות, חשוב כמובן לקרוא את ההוראות שעל גבי התוויות כדי להימנע מגרימת נזק לבד. כמו כן, מומלץ לעטות כפפות בכל פעם שמטפלים בבגד מלוכלך. אם אתם מעבירים את תכולת סל הכביסה למכונה או מפרידים בין סוגי בגדים שונים, אל תעשו את זה בידיים חשופות. אחרי שסיימתם והסרתם את הכפפות, שטפו ידיים במים וסבון.
 
לאור משבר הקורונה, אחד הדברים החשובים ביותר זה לשמור על ההיגיינה. בכמה פעולות פשוטות תוכלו לוודא שעורם העדין של ילדיכם יהיה מוגן לחלוטין. אז בשביל השקט הנפשי, כבסו את הבגדים שלהם בטמפרטורה גבוהה של 60 מעלות וכך תהיו בטוחים שהם ייצאו נקיים.
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו