הוראות החזקת התינוק-הסרטון שיעשה לכם סדר... - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

אבא! איך מחזיקים תינוק? זהירות מצחיק...

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 30.06.2015

היי גברים! קרה לכם פעם ממש ממש מזמן שהייתם צעירים כזה, שהדודה עם התינוק החמוד והטרי ביקשה מכם להחזיק אותו ממש לשנייה ואתם ממש רעדתם מפחד להפיל אותו?אבא! איך מחזיקים תינוק? זהירות מצחיק...
כן! ברור! למי זה לא קרה?! אבל מה לעשות שאתה גבר גבר, כבר חצי דוקוטורט גמרת בפיזיקה גרעינית. סיימת בהצלחה 5 יחידות מתמטיקה, או אפילו היית טייס בסדיר ופתאם הרמת היצור הקטן הזה נראית לך כמו מבצע אנטבה לפחות?!
 
מה? נו באמת, "מה הבעייה?! פשוט תרים וזהו, כמה מסובך זה יכול להיות", אתה אומר לעצמך "קלי קלות". בדיוק אז, כשאתה מוכן ל"משימה" הידיים שלך מתחילות להסתבך. אתה מתחיל לחשב זויות באויר ונזכר בסבתא שאמרה שחייבים לשמור להם בגיל הזה, ממש ממש טוב על הראש. כי עדיין אין להם שרירים וכאלה וזה ממש מסוכן!
או אז, פעם, כשרצת אל האחיין המתוק שלך להסניף את ריח עורו המשכר ומייד כשהוא הגיע לידיים שלך חטפת ענן של ריח קקי מהביל ולא מצאת דרך להרחיק את הסרחון הזה ממך?! ברגע זה ממש, הפתרון של "לזרוק" אותו מעליך, לא נראה ממש מומלצת...?!
 
טוב אלו חוויות טראומתיות מימי הרווקות שלך, ומה עכשיו ? כשהיצור הזה המתוק הקטן השברירי הוא לא אחר מאשר התינוק הפרטי שלך??!!
איפה הצד הביצועיסטי עכשיו?! איך אתה יכול להתמודד עם הרמת התינוק החדש שלך על הידיים מבלי להיות משותק טוטאלית ולעמוד איתו בלחץ עד שאשתך תבוא להציל אותך ולשחררו מידייך הכבולות.
 

 
אז בדיוק בשביל הרגע הזה ועוד רגעים דומים, בו ביטחון ההרקולס שלכם יורד לתחתונים, קם אבא אמריקאי חמוד ומדליק ויצר את הסרטון המצחיק הזה, בו הוא מפגין בנונשלנטיות מדהימה, איך הוא מעביר באופן להטוטני מיד ליד, את התינוק שלו בכמה צורות החזקה המתאימות לכל שעה ושעה במחזור היומי של התינוק. בנוסף הוא גם מדגים מה היתרון של כל תנוחה ואיך היא משתלבת לכם עם שאר פעולות היום השגרתייות ואפילו נותן לתנוחות ההחזקה שמות מצחיקים כמו "תנוחת סופרמן" השווצה לאבות אחרים או "תנוחת הדג" השווצה לתינוקות אחרים.
אז קדימה!
 
לראות , להתאמן, להפנים!
אבל הכי חשוב לצחוק!!!!!למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו