לידה בשירות אישי - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • לוח אירועים mamy
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

לידה בשירות אישי

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 18.04.2016
לידה בשירות אישי
6 דקות בלבד הספיקו לבתו החדשה של מתנדב מד"א ערן משה להגיח לאוויר העולם. התוצאה: יילוד מהיר ומקצועי של ערן על מיטת חדר השינה והגעה מהירה של צוות מד"א, שהשלים את הלידה וחתך במקום את חבל הטבור ופינה במהירות את היולדת והתינוקת בריאות לבית החולים ברזילי.
 
חובש מתנדב מד"א, ערן משה, הוא אבא מאושר ל-5 ילדים שנולדו כולם בבית החולים בלידה רגילה ושגרתית, אולם את הסיפור שהתרחש עם לידת בתו השישית הוא יוכל לספר עוד שנים ארוכות בגאווה ובהתרגשות מיוחדת.
 
סמוך לשעה 2 בלילה שבין יום שלישי ליום רביעי שעבר (13.4) התעוררה בת-אל אשתו של ערן ואמרה שהיא מרגישה שהלידה מתקרבת, זאת למרות שהתאריך המיועד של הלידה היה צפוי להיות רק יומיים אחרי. 
 
ערן, שכבר מתורגל בנוהל הלידה, החל להכין את הרכב לנסיעה לבית החולים, אך כעבור זמן קצר הבינו השניים כי לא יספיקו להגיע לבית החולים בגפם. הצירים של בת-אל התחזקו ובשעה 03:04 צלצל ערן לחברים במוקד מד"א וביקש לשלוח במהירות אמבולנס לדירת הזוג בשדרות לסייע לבת-אל הכורעת ללדת.
 
הצוות שהגיע במהירות הופתע מהמחזה שנגלה לעיניו עם הכניסה לחדר השינה של הזוג. מסתבר שלתינוקות לא הייתה סבלנות ולו הקצרה ביותר והיא החליטה לצאת לאוויר העולם באותן הדקות הקצרות שעברו מרגע השיחה למוקד ועד הגעת הצוות לדירה. ומי יילד את התינוקות בריאה ושלמה? האב ערן, המשמש כחובש מתנדב במד"א והשתמש בידע שלו בתחום על מנת לבצע את המטלה המבורכת.
 
לצוות שנכנס לדירה נותר רק לחתוך את חבל הטבור של התינוקות ולהעבירה בריאה ושלמה ביחד עם האם לבית החולים ברזילי באשקלון. 
 
מתנדב מד"א והאב המאושר ערן משה סיפר: "לא היו לנו סימנים מקדימים שהלידה מתחילה  ואפילו תכננתי להיות בימים אלו עם אחד מילדי האחרים בטיול שנתי שביטלתי ברגע האחרון. התחלתי להכין את הציוד הנדרש לנסיעה לבית החולים אבל בשלב מסוים הבנו שלא נצליח לעשות זאת בכוחות עצמנו. ניגשתי למשימת היילוד והצוות של מד"א שהגיע במהירות מרשימה למקום, ביצע את חיתוך חבל הטבור והעביר אותנו במהירות לבית החולים ברזילי. אני מאושר ונרגש שהייתי במקום והצלחתי להביא את ילדתי ה-6 לאוויר העולם בריאה ושלמה ורוצה להודות לחברי ממד"א שהגיעו במהירות למקום וסייעו לנו במקצועיות וביעילות".
 
פאראמדיק מד"א משה מור שהגיע לדירה: "קיבלנו דיווח על אישה בצירי לידה מתקדמים הכורעת ללדת. נסענו במהירות לדירה וכשהגענו סיפר לנו ערן שהיא כבר ילדה. עלינו מיד לחדר השינה וראינו את התינוקות בידיה של בת-אל. בדקנו שאכן התינוקות בריאה, חתכנו את חבל הטבור והסענו את ההורים המאושרים והתינוקת החדשה לבית החולים ברזילי. אני רוצה לאחל לערן ולמשפחה המון מזל טוב".
 למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו