על גברים ותחתונים - mamy
  • מחשבון הריון
  • מחשבון ביוץ
  • מחשבון משקל

מחשבון לחישוב תאריך לידה

מחשבון הריון יסייע לך להיות מעודכנת בהתקדמות ההריון שלך. כל שעליך לעשות – הכניסי תאריך ווסת אחרון למחשבון הריון וגלי נתונים על ההריון שלך.

תאריך וסת אחרון

מחשבון לשיעור תאריך ביוץ

מחשבון ביוץ יסייע לך לאתר את מועד הביוץ המשוער בהנחה שהמחזור החודשי שלך סדיר.

תאריך וסת אחרון

משך המחזור החודשי (?)

מחשבון הוספת משקל בהריון

מחשבון זה יסייע לך להעריך האם העליה במשקלך במהלך ההריון תקינה וכמה עוד עלייך לעלות במשקל עד הלידה.
גובה (מטרים, לדוגמה - 64.1מטר)
משקל בתחילת ההריון (ק"ג)
משקל נוכחי (ק"ג)
שבוע הריון (בין שבועות 24-21)

  • שם לתינוק
  • מפגשי בוקר
  • mamymail
alt

פירוש נומרולוגי חינם

הקלידו שם פרטי ומיד תקבלו במייל את הניתוח הנומרולוגי של השם שבחרתם.

alt

מפגשי בוקר חינם

כולכן מוזמנות חינם לזמן איכות עם הבייבי בקניונים ברחבי הארץ.

alt

העובר שלך רוצה לדבר איתך

אמא, בואי הרשמי וקבלי ממני העובר שלך מכתב שבועי ובו מידע על ההתפתחות שלי ועוד...


כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

על גברים ותחתונים

הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
פורסם ב: 24.04.2006

תחתונים לא נכונים הם כמו מערכת יחסים בין גבר שלא ממש מתאים, לאישה שמפחדת להישאר בלי!!! הוא דבוק לה לתחת, לוחץ לה על נקודות בבטן הרכה, היא מרגישה במערכת היחסים הזו כמו בפיצול אישיות כי הוא מכניס את הטוסיק אבל מוציא את הטיירים בירכייםעל גברים ותחתונים


מאת: אורלי שי- המרכז לסטיילינג

תחתונים לא נכונים הם כמו מערכת יחסים בין גבר שלא ממש מתאים, לאישה שמפחדת להישאר בלי!!! הוא דבוק לה לתחת, לוחץ לה על נקודות בבטן הרכה, היא מרגישה במערכת היחסים הזו כמו בפיצול אישיות כי הוא מכניס את הטוסיק אבל מוציא את הטיירים בירכיים, כשהוא נודניק אמיתי את מנסה להוציא אותו כל היום מהתחת שלך והכי גרוע הם אלה שמשאירים לך סימן אדום וכואב הרבה אחרי שהלכו. עם הגיל אנחנו לומדות לבחור טוב יותר, אוקי... חוץ מאלה שמתעקשות ללכת עם מה שלא מתאים להן כי זה נראה טוב גם אם זה לא מרגיש אי אי אי .
יש משפט בנות יקרות שאומר אם יש ספק...אז אין ספק. וככה גם צריך לבחור תחתונים.
אולי על בחירת גבר אני לא יכולה ללמד אותכן הרבה, אבל על תחתונים אני מוכנה לנסות. הנה כמה כללים על תחתונים שלא יעצבנו לך את הדגדגן. 

התפקיד המקורי של התחתונים הוא לשמור על היגיינה וכמו כל פריט לבוש נשי אנחנו הופכות אותו לחגיגה של ממש.  עיצוב גזרת התחתון, החומרים והסיב ביניהם, יכולים לעצב מחדש את תחושת הנשיות שלך כמו גם  את מבנה ה"תפוח" ולחטב ישבן סורר ותלותי.
וכמו בגברים יש כמה סוגים של תחתונים שיכולים "לעשות לך את זה:

טנגה - גזרה גבוהה וצמודה למותן.
מיני - גזרת מותן נמוכה.
חוטיני - לנועזות או לאלה שהצליחו להתרגל. תחתונים שבחלקם האחורי יש רק חוט ושני פלחי הישבן חופשיים.
בוקסר צמוד - מכנסונים קצרים, בדומה לגזרה הגברית, רק צמודים.

מימין לשמאל: תחתונים בגזרת  בוקסר,מיני,חוטיני וטנגה

החומרים העיקריים מהם מורכבים מרבית התחתונים הם כותנה עם מינון נמוך של לייקרה, שהוא סיב נמתח. מאחר שכותנה היא חומר טבעי וריכוזו הרבה יותר גבוה מהלייקרה או הספנדקס, התחתון סופג זיעה ונוזלים ביתר קלות לכן מזיעים בהם פחות. התחתונים המעוצבים רק מסיב סינתטי אינם "נושמים" ומעודדים הזעה. כל זה רחוק מרעיון ההיגיינה הנשי שקדם להמצאת התחתונים. הפיתרון: לפחות שתהא תוספת של ריפוד כותנה בתחתית התחתונים.


סימנים בבשר החי
סימני הגומי האדומים שאנחנו רואות בסוף יום לבישה נובעים מבחירת תחתונים לא נכונה. עד לא מזמן עיצבו תחתונים מכותנה בלבד וכדי שייצמדו למבנה גופינו צירפו להם רצועות גומי שצמידותם לגוף, ברוב המקרים,גוררת פסי אודם מגרדים.  לשם הנוחות המציאו עבורנו את המייקרופייברס. אלה הם סיבים סינתטיים דקים וארוכים מאוד, בדומה לאלה שמהם עשויים גרבונים. שילובם בסיב הלייקרה מקנה לתחתונים רכות וגמישות יציבה, כזו שיכולה לתמוך בגוף ולהיצמד אליו הלחץ מתחלק  לכל גזרת התחתון שנצמד נוח וטוב יותר ללא סימני הגומי הידועים. חשוב לבדוק שאכן מצורפת תוספת של ריפוד כותנה בתחתית התחתונים.
.
איך בוחרים תחתונים בלי למדוד?
לתחתונים שני מוקדי מתיחה שאחראים על האופן בו הם "מטפלים" בגוף שלנו: מפתח המותן וזוג מפתחי הירכיים. יחסי הגודל והמתיחה בין המפתחים הוא הגורם העיקרי לצורה בה ישבו עלינו התחתונים.
אם הגומי במותן צר והגומי בפתחי הרגליים רחב וגמיש, יש להניח שהתחתונים יימשכו כלפי מעלה משום שהגומי הקטן ינסה להגיע למקום הצר ביותר (בדרך כלל המותן) ובשל צמידותו יהיה זה שמושך ולא זה שנמשך. התחתונים "ישבו" גבוה ולא יתאימו למכנסיים נמוכי מותן. לעומת זאת, אם פתחי הרגליים יהיו קטנים מעט יותר, התחתונים ירימו את הישבן וזה אפילו יכול להיות נחמד.


מפתחי רגל רפויי או גדולים מידי ייצרו תחתון מוגבה

דוגמה הפוכה: בגדי הים שלובשות הזקנות פוחסים להן את הישבן עד כדי השטחה משתי סיבות , ראשית כי שריר הישבן שלהן זה כבר לא מה שהיה פעם...ושנית המתיחה העיקשת יותר ממוקמת במפתחי הירכיים ( שחלילה לא תצא הבטן מפתחי בגד הים התחתונים). חלקו העליון של בגד הים בדרך כלל בעל גב חשוף (מפתח רחב ורפוי יותר ממפתחי הישבן וכך רוב בגד הים נמשך מטה ונצמד לירכיים וכך נראים גם הישבנים שלהן. אותו דבר יקרה לנו עם זוג תחתונים שפתחי הרגל שלהם קטנים וצמודים מידי והגומי בבטן רפוי לחלוטין.


הימנעי ממפשעה רחבה מידי ופתחי רגל קטנים מידי
 
ממה כדאי להיזהר?
בדקי שהחלק שמכסה את המפשעה לא רחב מדי (זה עלול ליצור אי נוחות ושפשפות) או צר מדי (לא מכסה את מה שרצית). הרוחב האידיאלי הוא כבין  5 ל-6 ס"מ.  הגומי במותן צריך להיות מעוגל כלפי מטה, כדי שלא יחתוך את הבטן לשני גושים נפרדים.
רוב התחרות, הרשתות והגיפור מיוצרים מסריגים סינתטיים. אל דאגה, נשים יקרות, החורים שמאפיינים אותם מאווררים מצוין ותוספת הריפוד עושה את שלה. השתדלי לבחור תחתוני רשת, תחרה או גיפור המשולבים בסיב לייקרה נמתח. בדקי שהם רכים ולא מגרדים או מציקים. תחתוני תחרה רבים עשויים בחלקם הקדמי משני חצאי תחרה המשולבים בתפר עבה במרכז וזה מאוד לא נוח. התפר העבה נוטה להתיישב בדיוק במרכז, והוא פוחס ומטריד את הדגדגן שלנו. כדאי לבחור אותם מתחרה דקה, רכה וגמישה ולא גיפור, או בתוספת ריפוד כותנה גבוה ועבה מספיק, כדי להגן על ידידה הטוב ביותר של האישה.


בדקי שקו חיבור התחרה רך וגמיש

גם נוחים וגם יפים
לפני רכישת התחתונים המושלמים הניח את הזוג שבחרת על הדלפק ובדקי שהגומי במותן גדול יותר מזה של כל פתח ירך בנפרד. בקשי עזרה מהמוכרת או מחברה ומתחו את התחתונים מהמפשעה מטה, לצדדים ולמעלה באזור המותן, כך תראו איזו צורה הם מקבלים במתיחה. האם הם נמשכים גבוה או נמוך?

בגדים שקופים:
במידה שאת מעוניינת לטשטש את שקיפות הבגד בחרי בתחתונים שצבעם קרוב ביותר לצבע גופך. אם תלבשי תחתונים לבנים מתחת למכנסיים לבנים הם יבלטו הרבה יותר מתחתונים בצבע הגוף.

חוטיני נוח...יש חייה כזו
 גמישות היא שם המשחק. החוטיני צריך להיות גמיש, רך ונעים, עדיף שחלקו האחורי יעוצב כמשולש דק ולא רק כחוט, כך הוא ישב יציב יותר. יש תחתוניות מיוחדות לחוטיני כך שאין חשש מכאלה העשויים מחומרים סינטטיים בלבד. מאחר שהחוטיני לא אחראי לאיסוף כל הישבן את יכולה לקנות אותו במידה שלך או אפילו במידה אחת קטנה יותר.
 
מימין חוטיני מיני גזרה נמוכה משמאל חוטיני טנגה גזרה גבוהה

ולסיכום יקירותיי אם גברים זה כמו תחתונים או שאת יודעת לבחור את הגברים בחייך או שתמיד תרגישי בחוסר נוחות, יהיה לך קשה ללכת בבטחה, ותמיד יציק לך משהו בין הרגליים ומשום שאין תחתון שמיוצר רק עבורנו  צריך גם לעשות פשרות פה ושם אני  גיליתי שאין תחתון שלא יהפוך ל "נודניק" בסוף וידבק לי לחריץ. אז אני הגעתי לכלל החלטה אסטרטגית אלבש רק חוטיני. א' אני מראש יודעת שהוא שם וב' לפחות אני לא צריכה למשוך כמויות עודפות של בד החוצה כל היום.
למעלה alt
הדפסה altשלח לחבר
מאת
דוא"ל של החבר
קבלי טיפים והמלצות למייל

עקבי אחרינו