יעל סטייל - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

יעל סטייל

 • קרן חבוש היא... גם אמא גם אישה

  קרן חבוש היא... גם אמא גם אישה

  פורסם ב: 02.10.2008

  אחד מהיתרונות שעמדו לרשותי כאחת מצוות תחרות הצילומים "גם אמא גם אישה", היה לבחור בזוכה במקום השני. למה בחרתי בקרן? בגלל החיוך של הבן שלה. כשראיתי אותו מוחא כפיים ומחייך חיוך כזה רחב, הגעתי מיידית למסקנה כי אמו, המצולמת אתו, היא ודאי הסיבה לחיוך הזה, ואם שכך – הרי שגם אני רוצה לחייך ככה ביום אינטנסיבי של קניינות-אישית.

 • יונת מלניק היא... גם אמא, גם אישה

  יונת מלניק היא... גם אמא, גם אישה

  פורסם ב: 05.08.2008

  את יונת איתרתי מביטה בנו מבוישת בין המדפים של h & o. בהתחלה, אני מודה, לא הצלחתי לקרוא אותה – המבט המבויש הזה פשוט לא התיישב לי עם סגנון לבושה, שכלל חולצה צמודה מעוטרת בתחרה באזור המחשוף וזוג מכנסיים שחורים צמודים. לאחר תחלופת מילים קצרה הבנתי – הביישנות באמת קיימת שם, היא פשוט נמצאת בקונפליקט עם איזו אישה סקסית ובשלה שרק מתה שייגלו אותה... החלטתי לתת לה מקום של כבוד.

 • שלומית גינדי היא... גם אמא, גם אישה

  שלומית גינדי היא... גם אמא, גם אישה

  פורסם ב: 03.07.2008

  שלומית גינדישלומית הגיעה ליום הכיף מלווה באימה. אמרה שהיום הזה עבורה הוא יום כיף אמיתי, "בלי בכי ברקע, בלי לחץ שצריך לחזור הביתה ולקחת את הילד מהגן".

  היה לי הרושם שלשלומית התחשק קצת להתחבר לאישה-ילדה שבה, להתרפק קצת על חוויה שמחזירה אותה לימים נטולי-ההתרוצצויות ומרובי-האחראיות.

 • מדעי הסטיילולוגיה –או תחילתה של ידידות מופלאה

  מדעי הסטיילולוגיה –או תחילתה של ידידות מופלאה

  פורסם ב: 27.05.2008

  הייתי רוצה לספר על ההפקה הראשונה שלנו ביחד –מודעות פרסומת בסגנון שנות ה-50.

  את הרעיון להפקה, זרקה גיל לחלל האוויר בסיומה של פגישה. אני לא יודעת אם כרזת-הפרסומת הענקית שהייתה מעליי היא שהיוותה את ההשראה, או שמא זה אחד מאותם רעיונות שנותרים תקועים המון זמן בראש, וכשמגיע המועד המתאים – הם פשוט צפים מאליהם החוצה... על כל פנים, הרעיון נזרק ונותר בינינו כמה רגעים. כולנו מתבוננות בו בעיניים חמדניות, תוהות אם לנעוץ בו את השיניים עכשיו, או כנשים אנינות-טעם, לתת לו להתיישן מעט ולתפוס איזו ארומה בשלה יותר...
 • המלתחה האולטימטיבית

  המלתחה האולטימטיבית

  פורסם ב: 23.04.2008

  רשימה של פריטים שפשוט ח-י-י-ב-י-ם להיות לך במלתחה, בעיקר אם היא חכמה כפי שאת מתיימרת שתהיה...

 • אופנת הריון לקיץ 2008

  אופנת הריון לקיץ 2008

  פורסם ב: 10.03.2008

  מוגשת לכן באהבה סקירה של הטרנדים המובילים לקיץ הקרוב, מלווה ברשמיי מכל אחד מהטרנדים: צבעים, רטרו-שיק, הדפסים, המראה הגברי וגם כיצד לשלב מבלי ליפול...

 • על אביזרים וילדים או על ילדים אביזרים...

  על אביזרים וילדים או על ילדים אביזרים...

  פורסם ב: 12.02.2008

  לא פשוט לשמור על הופעה חיצונית מטופחת כשאת אימא, ועל אחת כמה וכמה כשאת אימא טרייה.

  את מיטב הצעיפים, המטפחות והפשמינות, מחליפה כעת חתיכת בד, מעוטרת ב"שארית-הפליטה" של עוללך

 • מעט על יעל רוזנולד

  מעט על יעל רוזנולד

  פורסם ב: 12.02.2008

  יעל רוזנולד הינה סטייליסטית וקניינית אישית. את לימודי הסטיילינג סיימה בביה"ס לעיצוב אומנויות הבמה של רקפת לוי, ומיד לאחריהם התחילה לעסוק בתחום באופן רשמי.

  באופן לא רשמי, עוסקת בתחום מאז שחר ילדותה, כאשר הקימה – ביחד עם אחותה – מפעל להלבשת בובות ברבי, ובמקביל השיאה עצות בענייני לבוש לאימה.  כמו-כן, צברה שעות לא מעטות בבהייה בערוץ האופנה