צילומי הריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

צילומי הריון

 • איך להתכונן לצילומי הריון

  איך להתכונן לצילומי הריון

  פורסם ב: 12.11.2010

  לטעמי תקופת ההריון הנה אחת התקופות המרגשות ביותר בחייה של כל אישה ולכן יש לחגוג אותה, להנציחה ולהיזכר בה. צילומי הריון מקצועיים יציינו בצורה מושלמת תקופה נפלאה זו אך אם כבר מצטלמים, כדאי לעשות זאת נכון... קיבצתי עבורך מספר טיפים אשר יסייעו לך להגיע מוכנה ורעננה לצילום ההריון שלך:

 • צילום הריון מתחת למים

  צילום הריון מתחת למים

  פורסם ב: 22.06.2010

  אחת הנישות היותר מיוחדות בתחום צילום ההריון היא צילום ההריון מתחת למים.  חוויה מיוחדת במינה, מן חיבור בלתי מוסבר עם העובר ששוחה לו בבטן, האם והעובר באותה סביבה נטולת משקל, צפים  בנינוחות. מי שמתחברת למים ומקבלת מהכוח שלהם תשמח ותפיק המון מחוויה שכזו.

 • טיפים לצילום הריון ביתי

  טיפים לצילום הריון ביתי

  פורסם ב: 06.04.2010

  את בהריון, הבטן גדלה ומתעגלת מיום ליום, את מרגישה נשית מתמיד, וחשוב לך להנציח את הרגעים האלו.

  גם אם החלטת שאינך רוצה להשקיע ולהזמין צילום הריון מקצועי, ניתן גם במצלמה קומפקטית פשוטה, וצלם לא מקצועי להגיע לתוצאות מרשימות.

  כיצד ניתן להוציא את המקסימום מצילומי הריון באמצעים פשוטים?

 • הריון אומנותי - ציור על הבטן

  הריון אומנותי - ציור על הבטן

  פורסם ב: 25.11.2009

  הבטן הגדולה של ההריון ממש "מבקשת" התייחסות, ונשים שמוכנות לכך יכולות להציע את בטנן כ"בד ציור" אנושי. ציורי גוף יכולים להיות מרתקים ומעניינים, ואם נושא הציור קשור להריון ולעובר, הרי יש כאן "הזדמנות צילום" בלתי חוזרת.

 • למה כדאי לצלם את תהליך ההריון?

  למה כדאי לצלם את תהליך ההריון?

  פורסם ב: 07.06.2009 אני עדיין עוברת ליד חלונות ראווה או מראות מסתכלת על עצמי ומופתעת לראות את הבטן הזו שצמחה לה מקדימה, לפעמים עובר שבריר של שנייה שלוקח לי לשייך את האישה הזו מולי ולהכיל ולקבל אותה כאני החדשה.
 • אלבום תמונות בזמן ההיריון

  אלבום תמונות בזמן ההיריון

  פורסם ב: 11.12.2008

  אלבום תמונות של התינוק הוא משהו שכולנו מסכימים עליו. אך מתי מתחיל תיעוד התינוק? האם זה מרגע הלידה, או שניתן להתחיל לתעד אותו כבר לפני כן? כיום עם הטכנולוגיה החדשה שמאפשרת לנו לראות תמונות באולטרה סאונד בשלושה מימדים, אין סיבה לא להתחיל לתעד את התינוק כבר בבטן.

 • טיפים לצילום הריון

  טיפים לצילום הריון

  פורסם ב: 14.05.2008

  הרבה נשים פונות לצלמים לתיעוד ההריון שלהן, אך בעזרת כל מצלמה ביתית פשוטה אפשר להגיע לתוצאות טובות, אם נייחד לכך זמן וכמה כללי צילום.

 • הריון מבעד לעדשת המצלמה

  הריון מבעד לעדשת המצלמה

  פורסם ב: 26.02.2007

  היריון בימינו הוא לא עניין של מה בכך. מיד אחרי שגילינו שאנחנו בהריון, מתחיל המסע, מסע שנמשך 9 חודשים ובסופו אנו מכירים את הצאצא/ית שלנו. לאחרונה נפוץ הטרנד של צילום ההריון, של תיעוד הרגעים היפים. בהמשך, כמה טיפים בנושא.

 • איך בוחרים צלמ/ת הריון?

  איך בוחרים צלמ/ת הריון?

  פורסם ב: 15.07.2006

  לאחרונה הפך מקצוע צילום ההיריון לנפוץ ופופולארי בישראל, אך לא כל בוגר מכללה הוא צלם איכותי, לא כל סטודיו ותיק הוא בהכרח טוב, ולא כל צלמת תציע לכן את אותו השירות באותו המחיר. מה המחיר הממוצע, כיצד עורכים סקר שוק, ומהן השאלות הנכונות שיכוונו אתכן אל הצלמת האיכותית ביותר? מומחי חברת 'פעימות' מרעננה, המתמחים בצילום אמנותי של האם והעובר – מעניקים לכן מספר טיפים שיקלו על תהליך הבחירה

עמודים: 1 | 2