השמנת ילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

השמנת ילדים

 • האיום העיקרי על בריאות הילדים: חוסר פעילות גופנית

  האיום העיקרי על בריאות הילדים: חוסר פעילות גופנית

  פורסם ב: 06.11.2010

  סקר של ארגון הבריאות העולמי אשר פורסם ב2008, בו השוו את הרגלי הפעילות הגופנית של בני הנוער מקרב 40 מדינות מערביות, מציב את ישראל שטופת השמש במקום האחרון.

 • התמודדות עם השמנת החורף של הילדים

  התמודדות עם השמנת החורף של הילדים

  פורסם ב: 16.12.2009

  במזג אוויר קר וחורפי  אף אחד לא יוצא לגינה עם ילדיו על מנת לרוץ לשחק וליהנות. בבית, כשכולם יחד פעמים רבות הופך זמן האיכות לזמן עייפות וכולם בוהים במסכים. הבהייה הזו לא בריאה, בייחוד אם כאשר תוך כדי הבהייה בולסים אוכל שהוזמן מרשת הג'אנק פוד הקרובה למקום מגורינו. עינת ששון, הדיאטנית הראשית של צנטרום,עם מספר עצות מועילות  כיצד להימנע מהפיכת ילדינו לבטטת כורסא ואיך לא להיכנס למלכודת של רביצה ואכילה.

 • השמנת ילדים

  השמנת ילדים

  פורסם ב: 06.07.2009

  השמנת ילדים מהווה בשנים האחרונות את אחת התופעות המדאיגות ביותר בחברה המערבית בכלל ובישראל בפרט. לאחרונה מעריכים  כי מדובר על  כ 25%  השמנה בקרב הילדים בישראל, מה שמלמד שאכן התופעה הפכה לבעיה ...

 • השמנת יתר אצל ילדים וקייטנת קיץ בנושא

  השמנת יתר אצל ילדים וקייטנת קיץ בנושא

  פורסם ב: 02.06.2009

  השמנת יתר מוגדרת כעודף משקל של יותר מ- 20% מהמשקל הנורמאלי. רוב הילדיםוהמבוגרים השמנים סבלו מהשמנת יתר בילדות, ו -60-80% מהילדים השמנים יתפתחולמבוגרים שמנים. הטיפול המומלץ כיום הוא טיפול התנהגותי ופסיכותרפיה קוגניטיבית,  אולם, עד כה אין יותר מ- 5% הצלחה בטיפולים אלו במעקב של 10 שנים.

 • 10 טיפים לפעילות גופנית משפחתית

  10 טיפים לפעילות גופנית משפחתית

  פורסם ב: 12.10.2008

  מגיפת ההשמנה בעולם המערבי ממשיכה לצבור תאוצה. איזה דוגמה אנחנו נותנים לילדים שלנו והאם אנחנו עושים מספיק כדי להקנות  להם הרגלים נבוניםלפעילות גופנית? טיפים שימושיים.

עמודים: 1 | 2