לידה טבעית - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

לידה טבעית

 • סגולת השלייה בבקבוקון קטן של פלא

  סגולת השלייה בבקבוקון קטן של פלא

  פורסם ב: 02.11.2008

  דמייני לעצמך שהייתה אבקת קסמים אותה יכולת לפזר בכל יום על התינוק שלך ואותה אבקה תחזק את תינוקך ואת מערכת החיסון שלו. ובכל פעם שתינוקך לא חש בטוב, מקבל מכה, לא רגוע תוכלי לפזר מהאבקה הקסומה והכול כאילו לא היה... איזו ברכה!

 • אמא'לה תרגעי

  אמא'לה תרגעי

  פורסם ב: 24.01.2007

  התחושה הנהדרת המציפה כל אישה הריונית הינה המתוקה ביותר- אולם, לעיתים רבות סובלות נשים בהריון ואמהות צעירות מחששות, חרדות וממצוקה שבאה בעקבות אי הוודאות ומתבטאת בשינויים במצבי הרוח ובתחושות מועקה לא פשוטות. ההורמונים המשתוללים, העצות שמגיעות מכל עבר וכן גם השינויים הפיזיולוגיים הניבטים אליך מן הראי, יוצרים תחושה של בלבול רב והשמחה העילאית נמהלת לא פעם עם תחושות כמו בדידות, בלבול ואפילו כעס.

  אז איך מתמודדים עם התופעות בצורה טבעית- שלב אחר שלב?

 • דרכים אלטרנטיביות להשראת לידה (זירוז לידה)

  דרכים אלטרנטיביות להשראת לידה (זירוז לידה)

  פורסם ב: 15.07.2006

  בכתבה נסקור דרכים אלטרנטיביות להשראת לידה המיועדות לנשים הרות  ונתמקד באופן מיוחד בהומיאופתיה.

 • לידה טבעית

  לידה טבעית

  פורסם ב: 20.04.2005

  בשנים האחרונות קיימת נטייה לאמץ מנהגים "טבעיים". אוכל טבעי, תרופות טבעיות וגם ...לידה טבעית. מה הכוונה ב"לידה טבעית" נוסח שנות האלפיים?

 • תחי הארניקה - די לאפידורל !!

  תחי הארניקה - די לאפידורל !!

  פורסם ב: 22.03.2005 תחי הארניקה - די לאפידורל !!
  מאת: רונית טל-גרינברג

  בתגובה למאמרו של דר' אריה אבני על הארניקה שהתפרסם בגיליון 5 מובאת להלן עדות ממקור ראשון לתוצאות השימוש בתרופה הומאופטית זו. כאב הדקירה ליווה אותי חודשים רבים, בכל פעם ששנתי נדדה, חזרה אלי התמונה המצמררת הזו של מחט אימתנית הננעצת בגבי בעת ציר מרקיע שחקים, נזכרת בנאקת הכאב שלי ותחושת השיתוק שחשתי בפלג גופי העליון. לא, לא אשכח זאת לעולם.
 • ארניקה בלידה

  ארניקה בלידה

  פורסם ב: 21.03.2005

  הנתונים של מאתיים שנות הומיאופטיה מראים כי ארניקה, הניתנת לפני ואחרי הלידה היא בבחינת ביטוח מעולה כנגד כאבי שרירים ודלקת של הרחם, כולל דלקת בצלקת שאחרי התפירה של החתך מאחור, שנועד למנוע קרע במקום איסטרטגי בזמן יציאת התינוק

עמודים: 1 | 2