חדרי תינוקות וילדים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

חדרי תינוקות וילדים

 • טיפים ועצות למעבר ממיטת תינוק

  טיפים ועצות למעבר ממיטת תינוק

  פורסם ב: 12.03.2009

  סביב גיל שנתיים שלוש מתחילים הורים רבים להתלבט בשאלה מהו העיתוי הנכון להעביר את הפעוט ממיטת התינוק, איזו מיטה תתאים לו, כיצד והיכן לרכוש אותה ואיך להקל עליו את תהליך המעבר. ניתן להעביר למיטת נוער או למיטת מעבר שמימדיה קטנים יותר.

 • רוצים לשדרג ולחדש את חדר הילדים?

  רוצים לשדרג ולחדש את חדר הילדים?

  פורסם ב: 31.01.2009

  שדרוג חדר הילדים הנו חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. באמצעות פריטי עיצוב שונים ניתן לשדרג ולעצב מחדש את מראה החדר במינימום עבודה ועלויות.

 • סידור הרהיטים בחדר ילדים ע"פ הפנג שוואי

  סידור הרהיטים בחדר ילדים ע"פ הפנג שוואי

  פורסם ב: 22.11.2008

  היכן מומלץ למקם את המיטה בחדר הילדים? היכן את שולחן הכתיבה? מאסטר מרינה שולמן ריכזה עבורנו טיפים בנושא ע"פ תורת הפנג שוואי.

 • עיצוב חדר התינוקות לפי תורת הפנג שוואי

  עיצוב חדר התינוקות לפי תורת הפנג שוואי

  פורסם ב: 23.10.2008

  פנג שוואי היא תורה סינית שמתייחסת לאיזון הסביבה בה אנו חיים. זו "אמנות המיקום", סדרה של חוקים שרותמים את זרימת האנרגיה (הצ'י) בבית. עיצוב חדר התינוקות לפי תורת הפנג שוואי נושא עימו יתרונות רבים.

 • תכנון ארגונומי של חדר התינוק

  תכנון ארגונומי של חדר התינוק

  פורסם ב: 21.09.2008

  לאחר תשעה חודשי הריון מעייפים ומתישים מתגברים כאבי הגב התחתון, כעת עלינו לחשוב על העתיד וכיצד יש לתכנן את חדרו של יורש העצר הצעיר לא מבחינת יופיו צבעיו והגירויים הרבים שעלינו ליצור בסביבת התינוק אלא מההיבט הבריאותי מניעתי של כאבי הגב שימשיכו להפריע לך האם הטריה.

 • איך תעצבו חדרי תינוקות וילדים פונקציונאליים

  איך תעצבו חדרי תינוקות וילדים פונקציונאליים

  פורסם ב: 10.08.2008

  כשקונים רהיטים לתינוק או לילד עדיף לבחור בצבעים ניטראליים כמו עץ או שמנת. זה נכון שיש קסם במיטה ורודה ומעוטרת בלבבות קטנים לתינוקת רכה, אבל מה עושים כשמגיע אחרי כמה שנים הבן?! לכן בחירה בצבעים ניטראליים לא מהווה בעיה בהתאמה למין הילוד ולא מגבילה בהוספת רהיטים מאוחר יותר.

 • איך לעצב חדר המיועד לילדים

  איך לעצב חדר המיועד לילדים

  פורסם ב: 23.03.2008

  חדרי ילדים דורשים התייחסות המותאמת לאופיים של הדיירים הצעירים - הם צריכים להיות  נוחים, מזמינים, מפנקים ולהוות פינה רגועה ובטוחה לילד.  כיצד יוצרים חלל שיראה גם  פרקטי, נוח ומצד שני בעל אמירה עיצובית מובהקת?

 • אחסון בחדר ילדים

  אחסון בחדר ילדים

  פורסם ב: 16.01.2008

  כשמתכננים חדר ילדים  חשוב לזכור שהצרכים משתנים באותה מהירות שהם גדלים. לכן כדאי להשקיע בחפצים מודולריים ובעלי שימוש משתנה, כמו כונניות כוורת לשימושים מגוונים, מיטה שיכולה לשמש לאורך זמן וכדומה.

 • קסם הצבע וצביעת עולמו של התינוק

  קסם הצבע וצביעת עולמו של התינוק

  פורסם ב: 16.09.2006

  מרגע יציאת התינוק לביתו, חדר התינוק הוא הסביבה הראשונית שבה הוא יגדל.

  השאלות הנשאלות הן: כיצד לעצב את סביבת התינוק בתחושה נעימה שבד בבד מגרה את כל החושים? מהם הצבעים שכדאי להתאים לילד כדי לאפשר צמיחה וגדילה המאפשרת התפתחות תקינה ומלאת שמחה?

עמודים: 1 | 2 | 3