בריאות האם לאחר הלידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

בריאות האם לאחר הלידה

 • 10 טיפים לתזונה אחרי לידה

  10 טיפים לתזונה אחרי לידה

  פורסם ב: 05.12.2013

  עם פחות שעות שינה, וקטנצ'יק חמוד שתלוי בך, 24 שעות ביממה. איך ממשיכים לתפקד ובעיקר לאכול בסדר החיים החדש? הנה כמה טיפים מנצחים..

 • כאבים ביחסי מין אחרי לידה

  כאבים ביחסי מין אחרי לידה

  פורסם ב: 04.07.2012

  כאבים ביחסי מין אחרי לידה הם לא מצב שאת צריכה להשלים איתו. אבחון וטיפול מקצועי וממוקד יכולים לעזור לך לחזור לחוות חיי מין מלאים ומהנים. כל הפרטים בכתבה

 • הדור החדש של אומגה 3 כבר כאן

  הדור החדש של אומגה 3 כבר כאן

  פורסם ב: 02.03.2012

  מי מאתנו לא מצאה את עצמה עומדת בבית המרקחת מול מדפים מלאים בתוספי מזון ובעיקר תוספים של אומגה 3, ושואלת את עצמה למה זה טוב, כיצד זה משפיע ובעיקר על מה זה משפיע בגופנו? מן הסתם רובכן, היות וכיום ידוע שצריכה גבוהה של אומגה 3 חיונית ותורמת לבריאות הגוף והמוח.

 • צניחת איברי האגן, מה זה ואיך מטפלים?

  צניחת איברי האגן, מה זה ואיך מטפלים?

  פורסם ב: 24.07.2011

  הצניחה היא שינוי אנטומי במיקום בחלל האגן של אחד האיברים. מידת הצניחה של אברי האגן ניתנת לדירוג והיא נבדקת בזמן מאמץ יזום, כמו שיעול או לחיצה כלפי מטה, בשכיבה ו/או  עמידה.  גיל, מין, לידות מרובות, אורח חיים ומחלות הן רק חלק מהגורמים לצניחת איברי האגן.

 • רצפת האגן שלי???

  רצפת האגן שלי???

  פורסם ב: 22.07.2011

  ההתנהלות בהריון, ההכנה ללידה וההתמודדות בתוך הלידה. ההנחיות למשכב הלידה והחזרה לשגרה- כל אלה ישפיעו על מצבה של רצפת האגן שלי.  אולי, על שלך לא השפיעו....אבל כדאי שתדעי: לפי מחקרים, הגורם המשפיע ביותר על מצב ריצפת האגן הוא הלידה הראשונה, אחריה בתור- ההריון הראשון!!

 • רוצות סקס טוב? תתחילו לכווץ את שרירי ריצפת האגן

  רוצות סקס טוב? תתחילו לכווץ את שרירי ריצפת האגן

  פורסם ב: 15.06.2011

  אם אתן שואלות את עצמכן מה הקשר בין התפקוד המיני שלנו במיטה לבין שרירי ריצפת האגן? כדאי שתבינו שאומנם מדובר בשרירים הכי פחות סקסיים אך בהחלט החשובים בתרומתן לנו הנשים.

 • זיהומים בנרתיק לאחר הלידה

  זיהומים בנרתיק לאחר הלידה

  פורסם ב: 12.12.2010

  הלידה היא אחד האירועים המשמחים ביותר בחייה של כל אישה, ולאחר הלידה האם נוטה להתרכז באופן כמעט בלעדי בבריאותו של הרך הנולד ולהזניח את בריאותה שלה. אך חשוב לדעת שנשים חשופות לזיהומים לא רק בזמן ההיריון, אלא גם לאחר הלידה, ויש לטפל  בבעיות אלה בזמן.

 • ארגונומיה אחרי לידה

  ארגונומיה אחרי לידה

  פורסם ב: 12.11.2009

  אז מה לתפקיד האימהות ולארגונומיה? כמה פעמים ביום אנחנו מרימים את התינוק ממיטתו או מהעגלה בה שוכב? כמה פעמים ביום אנחנו מניקות אותו? כמה פעמים ביום מחליפים לו חיתולים? כמה פעמים ביום אנחנו יורדים אל הרצפה כדי להשכיבו על מזרן הפעילות או מרימים אותו ממנו? איך עושים זאת נכון מבלי לפגוע בגופנו.

 • הדברים שלא סיפרו לך על היום שאחרי הלידה

  הדברים שלא סיפרו לך על היום שאחרי הלידה

  פורסם ב: 08.06.2009

  הזיכרון בורח, הבטן מלאה סימני מתיחה, הגודש בחזה משגע אותך ועל יחסי מין אין בכלל מה לדבר. אם כל אלו נשמעים לך מוכרים ועוד היד נטויה, סביר להניח שאת אחרי לידה, ובכל יום שעובר את מגלה שינויים שלא בטוח שמישהו טרח לספר לך עליהם בזמן ההיריון. פרופ' מוטי חלק, מנהל המחלקת נשים ויולדות של המרכז הרפואי הלל יפה, שופך אור על התופעות שאת עלולה להיתקל בהן אחרי הלידה. מדריך מקוצר ליולדת הטריה.

עמודים: 1 | 2 | 3