סיפורי לידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

סיפורי לידה

 • הלידה של יותם

  הלידה של יותם

  פורסם ב: 22.03.2005

  יום חמישי, ערב חג שבועות, ה-5 ליוני 04:45 אני מתעוררת בתחושה שמשהו מוזר קורה. התגובה הראשונה שלי היא הדחקה. כבר הרבה זמן שלא ישנתי כל כך טוב כמו בלילה הזה, ואני ממש לא רוצה לגמור אותו. אחרי כמה דקות של התעלמות, אין לי ברירה אלא להודות בפני עצמי שהתחתונים שלי רטובים.

 • סיפור הלידה של עלמה !

  סיפור הלידה של עלמה !

  פורסם ב: 22.03.2005 סיפור הלידה של עלמה !
  מאת: שלי
  הלידה שלנו מתחילה ביום שבת חורפי, ה- 14/2/2004 בשעה 14:30 בצהריים. אני יושבת על הכורסא בסלון ומרגישה לפתע זרם של מים בין הרגליים. אני ממתינה עוד מספר שניות בניסיון להבין במה מדובר ואז מחליטה לקום ולבדוק.זרם המים מתגבר קלות ואז אני מבינה שכנראה ירדו לי המים. אני קוראת לא' שיושב בחדר העבודה שלו והוא מגיע אליי במהירות. בידיים מיומנות של כמעט מיילדת (והוא עוד יוכיח בהמשך הדרך שהוא בהחלט מסוגל להשתלב בצוות חדר לידה…) הוא בודק את המים ואומר לי שהם נקיים.
 • סיפור הלידה של גיא

  סיפור הלידה של גיא

  פורסם ב: 24.02.2005

  ביום ראשון 2.11.03 היינו בבדיקת מוניטור שגרתית אצל הרופא.
  הייתי בשבוע 40+5. המוניטור לא היה משביע רצון ולחץ הדם שלי היה גבוה מאד.
  הרופא החליט שהוא לא מרוצה והפנה אותי לבי"ח עם המלצה לזירוז.

 • סיפור הלידה של יואב

  סיפור הלידה של יואב

  פורסם ב: 24.02.2005

  במהלך החודש התשיעי כולו חוויתי צירונים, שאמנם היו סדירים אך לא היו כואבים ולא קידמו לשום מקום. השבועות הלכו ונקפו והגענו כבר לקראת סוף שבוע 42... ביום ראשון היינו אמורים ללכת שוב למוניטור בתל השומר אשר סביר להניח יסתיים בהמלצה לזירוז. אני קצת מדוכאת מהמחשבה על שכיבה שעות ארוכות עם פיטוצין אך משלימה בלית ברירה עם הגזירה.

 • סיפור הלידה של ליה

  סיפור הלידה של ליה

  פורסם ב: 24.02.2005

  הייתי כבר משבוע 36 בצירים סדירים- כל 4 דקות-ציר של דקה בערך. היתה פתיחה של 1.5 ס"מ ובביקור ראשון בבי"ח (כרמל-בחיפה-להיזהר!!!)היה צוואר הרחם 40% מחוק ועדיין אחורי (דרוש שיהיה מחוק 100%=דק מאוד וכן קדמי-שיאפשר מעבר החוצה מהרחם) אז שלחו אותנו הביתה, ועשו לליה הערכת משקל של 3.5 ק"ג.

 • איך שיר נולד ...כמו תינוק

  איך שיר נולד ...כמו תינוק

  פורסם ב: 24.02.2005

  איך שיר נולד, כמו תינוק בהתחלה זה כואב אח"כ יוצא החוצה וכולם שמחים...." סיפור הלידה של שיר - מחזה דרמטי ב - 5 מערכות משתתפים: אייל בעלי, אמא שלי ואנכי - היולדת. 4 אחיות מחלקת השהייה,רופאה א´, רופא ב'...המרדים מהגיהינום...

 • סיפור הלידה של סהר

  סיפור הלידה של סהר

  פורסם ב: 24.02.2005

  ביום שני בשעה 20:30 בערב אני בעבודה (ברחובות) מתכוננת לעשות עוד משהו אחד קטן וללכת הביתה ופתאום יש רעש מוזר מכיוון הבטן ומים מתחילים לזרום פתחתי בריצה מטורפת לשרותים כדי לא ללכלך את הכסא והשטיח... פלא שחשבתי על זה בכלל, ובינתיים התקשרתי לבעלי שיגיע מתל אביב לבית בראשון.

 • סיפור הלידה של נועה

  סיפור הלידה של נועה

  פורסם ב: 24.02.2005 יום ראשון בבוקר, אני מתעוררת למופע הפקק הרירי, לא היה ספק, הוא כאן מופיע במלוא תפארתו. התרגשות גדולה עוטפת אותי ואני מייד מתקשרת לחצי : "הפקק הרירי יצא, היום או מחר אנחנו בבי"ח". בעלי פחות אופטימי ממני, הוא קרא שזה יכול לקחת שבועות אחרי ויודע שאצלי הכל אפשרי וכמה שיותר נדיר = לאישה שלו.
 • סיפור הלידה של אופק מישל

  סיפור הלידה של אופק מישל

  פורסם ב: 24.02.2005

  הלכנו לישון כרגיל אחרי ארוחת ערב , אלא שבאותו יום ארוחת ערב כללה את הבישול שלי.... וזה ממש יוצא דופן.
  לא יודעת מה נפל עליי, אולי הורמונים, אבל משך 3 שעות עמדתי עם בטני הענקית (חודש עשירי... כן כן.... עשירי...) ובישלתי ברווז חריף מתוק, מרק תירס ושני סוגי אורז.

עמודים: ... 11 | 12