סיפורי לידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

סיפורי לידה

 • סיפור הלידה של הבן של שרית

  סיפור הלידה של הבן של שרית

  פורסם ב: 18.12.2006 אז הכל מתחיל ביום שלישי בלילה (בעצם כבר יום רביעי) שכרגיל עבדתי עד אחרי חצות, והבטחתי לעצמי (כמו בכל לילה בשבוע האחרון) שממחר אני אלך לישון מוקדם כדי לא להיות עייפה מדי אם אני אלד.
 • סיפור הלידה של אילי

  סיפור הלידה של אילי

  פורסם ב: 18.12.2006 אז ככה...אני אתחיל מזה שלמרות שדי ציפינו לזה שזה צריך לקרות כל רגע (הייתי בשבוע 40+2) הכל בא לי בהפתעה גמורה...כנראה שלא הייתי מוכנה כל כך ללידה וזו הסיבה שגם רציתי כל הזמן להישאר בהריון... אבל סוף טוב הכל טוב...תודה לאל...היתה חוויה מדהימה והייתי עושה אותה שוב עכשיו!!!
 • סיפור הלידה של אמי

  סיפור הלידה של אמי

  פורסם ב: 03.12.2006 טוב - שבוע 41. אני פוסעת בכבדות יתרה אל משרדו של רופא הנשים שלי על מנת לבקש ממנו הפניה לניטור עוברי לשבוע הבא. מזכירה שלו הביטה בי במבט מתפלא ואמרה - ניטור???? את הולכן למיון נשים מותק שלי - שבוע 41, יאללה - תוציאי אותה... כמובן שהרופא שלי תמך בכל מילה ואמר: ניטור? בבית חולים - את יולדת היום!
 • סיפור הלידה של שירה

  סיפור הלידה של שירה

  פורסם ב: 26.11.2006 לכל מי שמפחדת מלידות.... אחרי הסיפור שלי בטח תראו שאין ממה.

  הלידה שלי ארכה סה"כ חמש דקות!!! חמש דקות מרגע שנשכבתי על המיטה בחדר לידה ועד

  שילדתי.

 • סיפור הלידה של הבן של הילה פ

  סיפור הלידה של הבן של הילה פ

  פורסם ב: 23.10.2006 הכל התחיל בשישי שבת בשבוע שעבר, הפקק הרירי נשר לו אט אט... ביום ראשון התעוררנו כבר עם דימום בתחתונית.. התקשרתי לחדר יולדות וביקשו שאלך להיבדק אצל רופא. הרופא בדק וראה שצוואר הרחם סגור, אישר שזה הפקק הרירי ושלח אותי לאולטרסאונד ומוניטור..
 • סיפור הלידה של ניתאי

  סיפור הלידה של ניתאי

  פורסם ב: 23.10.2006 יום חמישי בלילה, צירים כמו כאבי מחזור, מאחר וציפיתי שיתחילו בגב לא הייתי סגורה על זה שאני בעניין.
  כל 10 דקות אני מתקפלת קלות, מלטפת את הבטן ולוחשת לו, ניתאי אני אהיה אמיצה, אני מחכה לך ורוצה כבר לחבק אותך, ולנשק אותך ולהניק אותך. אתה רק צריך להתחיל את המסע החוצה...
 • סיפור הלידה של מאור-לבעלות לב חזק

  סיפור הלידה של מאור-לבעלות לב חזק

  פורסם ב: 19.10.2006 אז ככה...
  ביום שישי ה- 21/07/06 הגעתי לבי"ח כשאני בשבוע 41, אמרתי לעצמי שאני מכאן לא הולכת לשום מקום חוץ מלחדר לידה. עשו לי מוניטור והרופאה בדקה אותי ואמרה לי שלמרות שאני כבר בשבוע 41 הצירים שיש לי הם מאוד חלשים ולכן היא ממליצה ללכת הביתה...
 • סיפור הלידה של יותם

  סיפור הלידה של יותם

  פורסם ב: 19.10.2006

  ביום רביעי אחר הצהריים התחילו לי צירים לא סדירים. הזעקתי את בעלי מהעבודה ובמקביל את השכנה שלי שתהיה איתי עד שהוא יגיע. היא מדדה לי את המרווחים בין הצירים והם היו בין 8 ל 10 דקות ולעיתים פעם ב – 20 דקות. כשבעלי הגיע הפסיקו הצירים. השכבנו את הילדים לישון, ישבנו מחובקים בידיעה שכנראה היום הגדול עומד להגיע.

 • סיפור הלידה של רומי

  סיפור הלידה של רומי

  פורסם ב: 09.10.2006 סיפור הלידה מתחיל ביום חמישי .אני כבר בשבוע 40+5 ודי מודאגת שזה מבושש לבוא- בלילות האחרונים מרגישה פתאום התכוצויות בבטן שחולפות, אני יודעת שהתינוק גדול ומטריד אותי להגיע לשבוע 42...