סיפורי לידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

סיפורי לידה

 • סיפור הלידה של אליה

  סיפור הלידה של אליה

  פורסם ב: 09.06.2006

  כך זה התחיל....
  ביום חמישי 18.5 בבוקר התיחל לחץ בגב התחתון וגם בבטן היה נראה לי משהו חשוד...אחרי זמן קצר חלף כלא היה..
  בערב התחיל שוב בזמן שאני יושבת על המחשב מדברת בטלפון היו לי התכווצויות חזקות עם לחץ בבטן התחתונה וזה כבר היה נראה לי משהו לא כמו תמיד...

 • סיפור הלידה של לירון

  סיפור הלידה של לירון

  פורסם ב: 09.06.2006

  יום חמישי 18 במאי, התחיל ביום כיף עם אמא שישנה אצלי כבר ערב קודם כי בעלי באילת , להזכירכן אני בשבוע 37. טיילנו בגן הבוטני אכלנו צהריים קצת ביזבוזים, בקיצור יום נפלא. ב-2300 עליתי לישון, בעלי עוד התקשר ואני אמרתי לאמא שלי אדבר איתו מחר וחרופ נרדמתי מיד.

 • סיפור הלידה של דולב

  סיפור הלידה של דולב

  פורסם ב: 09.06.2006

  ביום חמישי 1/6/06 הייתה לי ירידת מים בערב, מיד נסענו לבית החולים בלינסון מה שכן לא נלחצתי בכלל התקלחתי להנאתי התבשמתי ונסענו לדרכנו בידיעה שזהו זה קורה.
   

 • סיפור הלידה של אליה

  סיפור הלידה של אליה

  פורסם ב: 09.06.2006

  אושפזתי בשבוע 37 בבית חולים בשל צירים לא סדירים ושוחררתי לביתי מכיוון שלא התפתחה לידה.
  כשבוע בדיוק לאחר מכן (לאחר שיומיים לפני כן הייתי עם הפרשות מאוד מוזרות ולא רגילות)קמתי בבוקר ולהפרשות התלוו כמה טיפות דם, די נבהלתי וניגשתי להיבדק, הופניתי לבית חולים לבדיקה ליתר בטחון...

 • סיפור הלידה של גיא

  סיפור הלידה של גיא

  פורסם ב: 07.05.2006

  הסיפור שלי מתחיל כבר בשבוע 26. אחרי יומיים-שלושה של כאבים מוזרים בבטן החלטנו ללכת למיון יולדות להבדק רק כדי שנהיה שקטים שזה כלום כשאני עוד אומרת לבעלי בוא ניסע למאיר בכפר סבא כי זה הכי קרוב וגם באותה הזדמנות נעשה סידורים בקניון.
  הגענו לבית חולים, עשו לי מוניטור, הרופאה בדקה אותי והמשפט הבא שיצא לה מהפה היה "יש לך מחיקה של 90% ואת בהתחלה של לידה"...

 • סיפור הטיפולים הריון והלידה של אלעד ואיתי

  סיפור הטיפולים הריון והלידה של אלעד ואיתי

  פורסם ב: 05.04.2006

  עבדתי בתור מזכירה ועברנו טיפולי הפריה באמצע ההריון עם הראל יצאתי לשמירת הריון. סגרו את מקום העבודה שלי ואז בכיף נשארתי עם הראל שנתיים בבית. כשהראל היה בן שנה ו-4 חודשים נכנסתי להריון אחרי הפריה. בשבוע  10 הפסיק הדופק לעובר ועברתי גרידה.

 • סיפור הלידה של עידו

  סיפור הלידה של עידו

  פורסם ב: 05.03.2006

  הכול התחיל קצת אחרי פסח, פרנסתי את הסופר פארם עם כל בדיקות ההיריון שרכשתי ולא נשכח גם את בדיקות הביוץ.. אחרי 3 חודשים של ניסיונות, בוקר יפה אחד עם עניים עצומות ותחושת בטן שיש אוצר חבוי בתוכה יושבת על האסלה בוהה ב"סטיק" ומשפשפת את העניים כלא מאמינה..

 • סיפור הלידה של שיר

  סיפור הלידה של שיר

  פורסם ב: 04.03.2006

  הריון שני – קשה מקודמו. אני חושבת שהיתה לי כל תופעת לוואי שכתובה ואולי גם כמה שלא כתובות בספרים... בנוסף, הייתי מבולבלת, חרדה, כל הזמן ראיתי שחורות ואולי בגלל זה לא הלכתי לבדוק חדרי לידה ועד הרגע האחרון לא החלטתי היכן אני רוצה ללדת. פחדתי.

 • סיפור הלידה של עדי

  סיפור הלידה של עדי

  פורסם ב: 04.03.2006

  כן, לא להאמין אבל עבר כמעט חודש מאז הלידה. ביום שני עדי שלנו תהיה בת חודש. עדי נולדה ב- 6/2/06איך שהזמן טס!!!!!!
  כל הסיפור של ההריון התחיל בהפתעה מוחלטת: אחרי שניסינו עם הטיפולים שנתיים והתיאשנו, הפסקנו, עשיתי ניתוח לקיצור קיבה וירדתי 17 קילו במשקל פתאום יום בהיר אחד בבדיקות שיגרתיות התברר לנו שאנחנו בהריון.