הנקה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הנקה

 • טיפול בחוסר בחלב אם וגודש בשד בעזרת הרפואה הסינית

  טיפול בחוסר בחלב אם וגודש בשד בעזרת הרפואה הסינית

  פורסם ב: 21.10.2010

  איך מטפלים בגודש בשד על פי הרפואה הסינית? איך יכולה הרפואה הסינית לעזור לךולהגביר את כמות החלב בשד? כל זאת ועוד בכתבת הוידאו שלפניכן.

 • מדריך הנקה לאמהות הטריות

  מדריך הנקה לאמהות הטריות

  פורסם ב: 04.08.2010

  הנקה היא ההזנה האופטימאלית לתינוק הרך, עם זאת, נשים רבות חוששות מהנקה בשל חוסר מודעות לחשיבותה או בעקבות ניסיונות לא מוצלחים להניק שהניבו אכזבה. לרגל החודש לעידוד הנקה שמציינת הכללית מדריך הנקה לאמהות הטריות.

 • את לא מניקה? איך תתמודדי עם רגשות האשם?

  את לא מניקה? איך תתמודדי עם רגשות האשם?

  פורסם ב: 12.07.2010

  לפעמים הקושי בהנקה גדול מידי ואת מרגישה שאין לך כוחות להמשיך ובוחרת להיכנע ולעבור לאופציה ב': תחליפי חלב. מהם הקשיים העשויים להיווצר בהנקה? מדוע מתעוררים רגשות אשם לאחר הוויתור על ההנקה ומה עושים כדי להקל על רגשות האשם וייסורי המצפון?

 • האם להנקה יש השפעה על מראה החזה?

  האם להנקה יש השפעה על מראה החזה?

  פורסם ב: 01.07.2010

  האם להנקה השפעות "מרחיקות לכת" על מראה החזה, ומה ניתן לעשות כדי למקסם את הסיכויים שהחזה ישוב לקדמותו כפי שהיה לפני ההריון? 

 • הנקה בהריון

  הנקה בהריון

  פורסם ב: 17.05.2010

  את עדיין מניקה את תינוקך האהוב, נהנית מכל רגע ופתאום גילית שנכנסת להריון. מחד את לא רוצה להפסיק להניק ומאידך יש פה עוד משהו שצריך לחשוב עליו. אז מה כדאי?

 • שמחת אם השואבה-טיפים לשאיבה בעבודה

  שמחת אם השואבה-טיפים לשאיבה בעבודה

  פורסם ב: 23.03.2010

  מזל טוב, נולד לך תינוק. תקופת חופשת הלידה מסתיימת ועליך לחזור לעבודה. מה עושים? איך מצליחים בכל הטירוף הזה להמשיך בהנקה מלאה ולשלב לתינוק בקבוקים עם חלב אם שאוב? טיפים ורעיונות לשאיבה במשרד!

 • מיתוסים על תזונה והנקה

  מיתוסים על תזונה והנקה

  פורסם ב: 22.03.2010

  אם בחרת להניק את תינוקך בוודאי יצא לך לקרוא לא מעט חומרים ולהיפגש עם הרבה עצות ומיתוסים הנוגעים לתזונה והנקה. במאמר הבא נעשה מעט סדר והכי חשוב- ניתן לך קצת שקט.

 • המדריך לבחירת משאבת חלב

  המדריך לבחירת משאבת חלב

  פורסם ב: 16.03.2010

  במהלך החודשיים הראשונים באופן טבעי משתדלת האם להיצמד לרךהנולד ומשחולף זמן מה הצורך להתאוורר ולהתרחק מהתינוק למספר שעות עולה.

 • הנקה וחלב אם מחקרים עדכניים 2009

  הנקה וחלב אם מחקרים עדכניים 2009

  פורסם ב: 03.11.2009

  מה מכיל חלב אם? מהם ההמלצות של אירגוני הבריאות בנושא הנקה? האם חלב האם באמת מספק לתינוק את כל מה שהוא צריך ? תשובות לשאלות ממחקרים עדכניים מ-2009.