תזונה בהריון - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

תזונה בהריון

 • תזונה בהריון- ניפוץ מיתוסים

  תזונה בהריון- ניפוץ מיתוסים

  פורסם ב: 30.06.2014

  את בהריון? מזל טוב!   ברוכה הבאה לגוף החדש שלך, ויותר מזה  לעצות שירעיפו עליך. עצה מספר אחת- הקשיבי רק לרופא שלך.  הגוף שלך עובר שינויים פיזיולוגיים, הורמונאליים ורגשיים, והעצות הסותרות, ולפעמים המוטעות  שתקבלי יכולות לא רק לבלבל אלא בעיקר להזיק. 

 • סרטון: מותר להריוניות ומניקות לצרוך דגים?

  סרטון: מותר להריוניות ומניקות לצרוך דגים?

  פורסם ב: 27.03.2014

  צפו בסרטון מקסים ודעו אחת ולתמיד...דגים בהריון ובתקופת ההנקה - מותר או אסור? 

   
 • ההשפעה של תזונת ההורים לפני ההריון בהריון ובהנקה

  ההשפעה של תזונת ההורים לפני ההריון בהריון ובהנקה

  פורסם ב: 14.11.2013

  מחקר: התזונה של האם כשנה לפני ההיריון , במהלכו ובזמן ההנקה,  משפיעה על מצבו הבריאותי של הילד בשנות העשרים והשלושים לחייו. גם האבות משחקים כאן תפקיד בעיקר בחלק שלפני הכניסה להריון. 

 • נשירת שיער ותזונה נכונה אצל נשים בהיריון

  נשירת שיער ותזונה נכונה אצל נשים בהיריון

  פורסם ב: 14.10.2013

  נשירה שיער מוגברת היא תופעה שכיחה בקרב נשים לאחר הלידה.  מצב זה טבעי לחלוטין ונובע משינויים הורמונליים המתרחשים בגוף האישה במהלך תקופת זו. ההסבר לכך פשוט-  במהלך תקופת ההיריון יותר זקיקי שיער נמצאים בשלב הצמיחה הפעילה. בתום ההיריון זקיקים אלו עוברים חזרה לשלב המנוחה. תופעה זו באה לידי ביטוי בנשירת שיער מוגברת, והיא זמנית.

 • נשים עם הפרעות אכילה עלולות לסבול מסיבוכים בהריון

  נשים עם הפרעות אכילה עלולות לסבול מסיבוכים בהריון

  פורסם ב: 07.04.2012

  המחקר הדגים שבקרב קבוצת הנשים שחוו הפרעות אכילה בעברן, היה שיעור מובהק וגבוה יותר של צורך בטיפולי פריון כדי להרות. כמו כן, לנשים בקבוצת הפרעות האכילה היו שיעורים מובהקים גבוהים של עיכוב גדילה תוך רחמי, משקלי לידה נמוכים מ־2500 גרם,  ולידות מוקדמות לפני תום 37 שבועות.

 • איך לא להתייבש בהריון?

  איך לא להתייבש בהריון?

  פורסם ב: 02.08.2011

  כבר יאמרו לך מיני מומחים והריוניות לשעבר, כי את דואגת כרגע לשניים. מנגד יאמרו לך, עוד מומחים ועוד הריוניות לשעבר כי העובר שבתוכך הינו יצור אגוצנטרי שאין זה משנה מה עובר עלייך הוא ידאג לעצמו. אם כך, תאמרי לעצמך למה לשתות יותר? הוא הרי יקח מה שהוא צריך. אז זהו...בעניין המים – לא בדיוק!

 • תת תזונה בהריון תוביל ללידת תינוק במצב ירוד

  תת תזונה בהריון תוביל ללידת תינוק במצב ירוד

  פורסם ב: 23.07.2011

  מחקר, שנערך על ידי האגף להיגיינת הילד בבית הספר "הארברד" שבבוסטון, ארה"ב, בדק את השפעות אכילה נכונה במהלך הריון על התפתחותו של העובר וכן על שלבי ההריון, הלידה והתקופה שלאחר הלידה. ממצאי המחקר,  תת תזונה בהריון תוביל ללידת תינוק במצב פיזיולוגי ירוד.

 • היתכן כי משקאות דיאט עשויים לגרום ללידה מוקדמת?

  היתכן כי משקאות דיאט עשויים לגרום ללידה מוקדמת?

  פורסם ב: 24.09.2010

  סוגיית משקאות הדיאט במהלך ההריון הינה סוגייה הנתונה במחלוקת זה שנים רבות, מחקר אחרון בנושא עורר מחלוקת זו שוב, לפניכם ממצאי המחקר האחרון ותגובת נציגי החברות המסחריות בנוגע לממצאי מחקר זה.

 • מלפפונים חמוצים בשוקולד - מאיפה צצו החשקים האלו?

  מלפפונים חמוצים בשוקולד - מאיפה צצו החשקים האלו?

  פורסם ב: 12.09.2010

  אוכלת בשביל שניים או אוכלת בשביל אחד, יש לי צרכים, או כמו שחברותיי מתארות את זה אני "קרֵייוינג וומן" – אשת החשקוקים. כשבא לי משהו אני חייבת אותו – עכשיו! ולא רק אני, גם 'הקטן'. בלי דחיית סיפוקים, אני בכלל לא רוצה לדעת מהי דחיית סיפוקים. אני לא נרגעת מאותו משהו בדיוק, עד שאני משיגה אותו, יכולים לעבור אף כמה ימים.. וכשהוא בידיי או אז אני נרגעת ואושר קטן עולה מבפנים, אני די בטוחה שמישהו שם בפנים – גם הוא מרגיש רגיעה כללית.

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5