הרזיה אחרי לידה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הרזיה אחרי לידה

 • אופנה בדרך חזרה לגזרה - בגדים לאחר הלידה

  אופנה בדרך חזרה לגזרה - בגדים לאחר הלידה

  פורסם ב: 30.11.2008

   

  נשים רבות לאחר לידה מפנטזות על חזרה מהירה לגזרה ומנסות זמן קצר לאחר הלידה להשתחל לבגדים שלבשו בתחילת ההיריון. אולם, לגוף לוקח זמן לחזור לגזרה המקורית, משום שלא מיד שבים לפעילות גופנית, הרגלי התזונה משתנים וגם האנרגיות לא בדיוק בשיאן.  

 • הנקה וירידה במשקל אחרי הלידה

  הנקה וירידה במשקל אחרי הלידה

  פורסם ב: 03.04.2008

  ההתמודדות עם השינוי הגופני במהלך ההריון ואחריו אינה פשוטה. מאמר זה עוסק בגוף הנשי לאחר הלידה: התמודדות עם משקל הגוף, הרצון של רוב הנשים "לחזור לעצמן" במהירות, ובשאלה שמעסיקה נשים רבות- האם הנקה מסייעת לירידה במשקל או מפריעה?

 • איך "לחזור לגופך" אחרי הריון ולידה

  איך "לחזור לגופך" אחרי הריון ולידה

  פורסם ב: 11.03.2007

  יולדות רבות מתמודדות עם המראה החדש של הגוף לאחר לידה,רבות מהן מתקשות לחזור לפיגורה שהייתה לפני ההריון. נושא זה מעסיק נשים רבות,המתעניינות באפשרויות המוצעות ע"י הרפואה הפלסטית לשיפור המראה שלהן.

 • אוכל, שתיה, תינוק, אשה

  אוכל, שתיה, תינוק, אשה

  פורסם ב: 15.07.2006

  למרות כל מה שסיפרו לנו, הריון נמשך יותר מתשעה חודשים... ליתר דיוק, ספיחי ההריון מלווים אותנו עוד לפני, בשלב התכנון שלו, וכמובן הרבה אחרי הלידה. בין אם את מיניקה, מעונינת להרות שוב בקרוב, או סתם לחזור לג`ינס שלך, מדובר בתהליך שיסתיים בערך ביום הולדתו הראשון של הנסיך הקטן (או הנסיכה).

 • פעילות גופנית לאחר לידה

  פעילות גופנית לאחר לידה

  פורסם ב: 07.11.2005

  מה שבועות אחרי החגיגות הגדולות עם הולדת התינוק או התינוקת החדשים, ותוך כדי הניסיון להחזיר את החיים למסלולם ולהתרגל לעובדה כי לבית ולמעגל המשפחתי נוסף ייצור חדש ותובעני , נשארות רוב הנשים עם מטרה מעיקה  – תהליך החזרה למשקל ולגזרה איתה החלו את ההיריון או אליה הציבו לעצמן מטרה להגיע מייד בסופו של ההיריון.

עמודים: 1 | 2 | 3