הורות וקריירה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הורות וקריירה

 • אופנה מהירה לאמהות עסוקות

  אופנה מהירה לאמהות עסוקות

  פורסם ב: 15.06.2009

  הסיטואציה הבאה בוודאי מוכרת לך: התעוררת בבוקר ויש לך לוח זמנים צפוף ולא שפוי בעליל, בקושי קילפת את קורי השינה מעל עיניך ואת מגלה שהשעון מתקתק – יש לך זמן קצר להתארגן, תוך כדי שאת רוחצת ומלבישה את הילדים, משלימה פערים בשיחה מהירה עם בן הזוג ואורזת את עצמך לדרך, רגע לפני שדילגת מעבר לדלת החוצה את מגלה שאת עוד בפיג'מה ויש לך בדיוק שתי דקות להתלבש לעבודה.

 • אמהות עובדות בריאות ומאושרות יותר מאמהות לא עובדות

  אמהות עובדות בריאות ומאושרות יותר מאמהות לא עובדות

  פורסם ב: 14.06.2009

  אמהות עובדות נאלצות לחלק את זמנן ומרצן בין משפחה וקריירה. הקושי לשלב קריירה עם גידול ילדים ותחזוקת הבית הוא לעיתים מקור למתחים. אולם למרות הקשיים, מחקר בריטי(יחסית חדש) מראה שנשים אלו בריאות יותר לאורך זמן, לעומת עקרות בית עם או בלי ילדים.

 • איך מגשימים חלום

  איך מגשימים חלום

  פורסם ב: 07.05.2009

  איך מגשימים חלום, עושים מהפך בקריירה וזורמים עם הלב, מעצבים קולקציה מקורית כחול-לבן מצליחה בכל הארץ ועם הצצה לחו"ל, מרצים בתחום במכללה למנהל, מניקים את הילדה בת החודשיים ומתפקדים כאמא במשרה מלאה לעוד 2 ילדים בוגרים? מתרחבים בזמן מיתון והופכים לרשת?

 • עבודה מהבית - על מה חשבת?

  עבודה מהבית - על מה חשבת?

  פורסם ב: 13.04.2009

  לפני הלידות עבדת משרה מלאה בטורבו מחוץ לבית. אחרי הלידה הראשונה הרשית לעצמך להאט טיפה את הקצב, הארכת את חופשת הלידה, קבעת יום בשבוע בו את יוצאת מוקדם מהמשרד וחשבת שמצאת את הנוסחא הנכונה. אבל אחרי שהפכת לאם לשלושה גילית שזה פשוט בלתי אפשרי לעבוד שעות ארוכות מחוץ לבית וללהטט בהצלחה לאורך זמן. אז הפכת את חייך ועברת לעבוד מהבית. ומאז?

 • עבודה מהבית לאמהות

  עבודה מהבית לאמהות

  פורסם ב: 07.12.2008

  כאשר שוב "שרפת" זמן על הכביש באחת הנסיעות ארוכות מהעבודה לאיסוף הילד מהצהרון, ודאי אמרת לעצמך שכך אי אפשר יותר. ואם יש לך יותר משני ילדים, בטוח מצאת את עצמך מהרהרת לא אחת באפשרות לעבוד מהבית. כל – כך הרבה הוצאות על צהרונים ובייביסיטר... כל כך הרבה תיאומים ולחץ סביב להגיע בזמן...כמה אפשר?

 • עבודות לאמהות עובדות

  עבודות לאמהות עובדות

  פורסם ב: 04.11.2008

  חווית האמהות מציבה בפנינו אינספור אתגרים ומי מאיתנו שהיא אמא עובדת מכירה מקרוב מאוד את התמרון המורכב בין חיי העבודה לחיי המשפחה – נסיעות מעייפות בין המשרד לגן או לבית הספר, ישיבות עם לקוחות ולאחר מכן, עזרה בשיעורי בית, הכנת ארוחת ערב, סיפור לפני השינה וזה עוד לפני שדיברנו על ימים בהן את מרגישה לא טוב או אחד הילדים חזר עם שפעת מהגן ובן זוגך? הוא בכלל במילואים ואין מי שיעזור לך הערב.

 • אמהות וקריירה – מבולבלות? גם אנחנו

  אמהות וקריירה – מבולבלות? גם אנחנו

  פורסם ב: 17.03.2008

  אף אחד לא ממש הכין אותנו לרגע הזה. לרגע שבו נצטרך להתמודד עם הדילמה הכל כך עמוקה ולפעמים קורעת בין הרצון למימוש עצמי כאם מסורה הדואגת, תומכת ו"נמצאת שם" בשביל ילדיה לבין מימוש עצמי כאדם בעל תחומי עניין ושאיפות להצליח או במילים אחרות להיות "לאשת קריירה".

 • צריך להאמין - הקמת עסק מהבית

  צריך להאמין - הקמת עסק מהבית

  פורסם ב: 01.05.2007

  עולם התעסוקה המודרני,המאופיין בתחרותיות, הישגיות ושעות עבודה מרובות משפיע עלחיינו הפרטיים והמשפחתיים. נשים רבות עומדות בפני מציאות מורכבת ומתסכלת.
  אנחנורוצות לממש את הקריירה שלנו, להקדיש לילדים ולבית כמה שיותר ועם זאת להרגיש מסופקותומתוגמלות כראוי. ההחלטה להקים עסק מהבית מקבלת השראה מתשוקתנו להיות ה"בוס/ית" שלעצמנו, לעבוד כשזמננו בידנו, לבלות יותר זמן עם המשפחה, וכמובן לעשות יותר כסף.

 • החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק ב

  החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק ב

  פורסם ב: 20.04.2005  

  מאת: אסנת גב  גם אימא מסורה וגם אשת קרירה מצליחה (???)
  טוב, אז איחרתי לישיבה. חברי הנהלה אחרים מאחרים דרך קבע. ולמרות הכרס שמטעה - הם לא בדיוק חזרו מחופשת לידה. אז לי לפחות יש סיבה טובה.

  בישיבה הרגשתי עייפות נוראה, ומדי פעם ניקרתי ופעם אחת בלי כוונה נמנמתי - אבל ממש לשנייה. נו ככה זה כשיש תינוקת חדשה שיונקת בערך כל שעה.

   

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7