הורות וקריירה - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הורות וקריירה

 • איך מגשימים חלום

  איך מגשימים חלום

  פורסם ב: 07.05.2009

  איך מגשימים חלום, עושים מהפך בקריירה וזורמים עם הלב, מעצבים קולקציה מקורית כחול-לבן מצליחה בכל הארץ ועם הצצה לחו"ל, מרצים בתחום במכללה למנהל, מניקים את הילדה בת החודשיים ומתפקדים כאמא במשרה מלאה לעוד 2 ילדים בוגרים? מתרחבים בזמן מיתון והופכים לרשת?

 • עבודה מהבית - על מה חשבת?

  עבודה מהבית - על מה חשבת?

  פורסם ב: 13.04.2009

  לפני הלידות עבדת משרה מלאה בטורבו מחוץ לבית. אחרי הלידה הראשונה הרשית לעצמך להאט טיפה את הקצב, הארכת את חופשת הלידה, קבעת יום בשבוע בו את יוצאת מוקדם מהמשרד וחשבת שמצאת את הנוסחא הנכונה. אבל אחרי שהפכת לאם לשלושה גילית שזה פשוט בלתי אפשרי לעבוד שעות ארוכות מחוץ לבית וללהטט בהצלחה לאורך זמן. אז הפכת את חייך ועברת לעבוד מהבית. ומאז?

 • עבודה מהבית לאמהות

  עבודה מהבית לאמהות

  פורסם ב: 07.12.2008

  כאשר שוב "שרפת" זמן על הכביש באחת הנסיעות ארוכות מהעבודה לאיסוף הילד מהצהרון, ודאי אמרת לעצמך שכך אי אפשר יותר. ואם יש לך יותר משני ילדים, בטוח מצאת את עצמך מהרהרת לא אחת באפשרות לעבוד מהבית. כל – כך הרבה הוצאות על צהרונים ובייביסיטר... כל כך הרבה תיאומים ולחץ סביב להגיע בזמן...כמה אפשר?

 • עבודות לאמהות עובדות

  עבודות לאמהות עובדות

  פורסם ב: 04.11.2008

  חווית האמהות מציבה בפנינו אינספור אתגרים ומי מאיתנו שהיא אמא עובדת מכירה מקרוב מאוד את התמרון המורכב בין חיי העבודה לחיי המשפחה – נסיעות מעייפות בין המשרד לגן או לבית הספר, ישיבות עם לקוחות ולאחר מכן, עזרה בשיעורי בית, הכנת ארוחת ערב, סיפור לפני השינה וזה עוד לפני שדיברנו על ימים בהן את מרגישה לא טוב או אחד הילדים חזר עם שפעת מהגן ובן זוגך? הוא בכלל במילואים ואין מי שיעזור לך הערב.

 • אמהות וקריירה – מבולבלות? גם אנחנו

  אמהות וקריירה – מבולבלות? גם אנחנו

  פורסם ב: 17.03.2008

  אף אחד לא ממש הכין אותנו לרגע הזה. לרגע שבו נצטרך להתמודד עם הדילמה הכל כך עמוקה ולפעמים קורעת בין הרצון למימוש עצמי כאם מסורה הדואגת, תומכת ו"נמצאת שם" בשביל ילדיה לבין מימוש עצמי כאדם בעל תחומי עניין ושאיפות להצליח או במילים אחרות להיות "לאשת קריירה".

 • צריך להאמין - הקמת עסק מהבית

  צריך להאמין - הקמת עסק מהבית

  פורסם ב: 01.05.2007

  עולם התעסוקה המודרני,המאופיין בתחרותיות, הישגיות ושעות עבודה מרובות משפיע עלחיינו הפרטיים והמשפחתיים. נשים רבות עומדות בפני מציאות מורכבת ומתסכלת.
  אנחנורוצות לממש את הקריירה שלנו, להקדיש לילדים ולבית כמה שיותר ועם זאת להרגיש מסופקותומתוגמלות כראוי. ההחלטה להקים עסק מהבית מקבלת השראה מתשוקתנו להיות ה"בוס/ית" שלעצמנו, לעבוד כשזמננו בידנו, לבלות יותר זמן עם המשפחה, וכמובן לעשות יותר כסף.

 • החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק ב

  החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק ב

  פורסם ב: 20.04.2005  

  מאת: אסנת גב  גם אימא מסורה וגם אשת קרירה מצליחה (???)
  טוב, אז איחרתי לישיבה. חברי הנהלה אחרים מאחרים דרך קבע. ולמרות הכרס שמטעה - הם לא בדיוק חזרו מחופשת לידה. אז לי לפחות יש סיבה טובה.

  בישיבה הרגשתי עייפות נוראה, ומדי פעם ניקרתי ופעם אחת בלי כוונה נמנמתי - אבל ממש לשנייה. נו ככה זה כשיש תינוקת חדשה שיונקת בערך כל שעה.

   

 • החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק א

  החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק א

  פורסם ב: 24.03.2005 החיים מתחילים אחרי שמונה ושלושים בערב – חלק א'
  מאת:אסנת גב מאמנת ויועצת תקשורת, מרצה לתקשורת ויחסי ציבור, מוסמכת בתקשורת ועיתונאות.  

  בשעה שש בבוקר לערך, עם קרן האור הראשונה החודרת מבעד לפרגוד הישר אל מיטתי, אני פוקחת את עיני לקול בכייה. אחרי שינה טרופה, שבמהלכה  נדרשתי לחלוץ שד מדי כשעתיים לערך, אני מתעוררת סהרורית לבוקר חדש. אני מסיימת את ההנקה האחרונה לבוקר - כך לפחות אני חושבת - מחזירה את הזאטוטה למיטתה ושמה פעמיי לכיוון חדר האמבטיה.

 • איך הן עושות זאת - על קרירה ואמהות

  איך הן עושות זאת - על קרירה ואמהות

  פורסם ב: 24.03.2005

  לעתים קרובות מדי אני תוההכיצדנוצר אצלי הרושם שניתןלנהל קרירה מוצלחת בד בבד עם להיות אימא, אימא מסורה, אנימתכוונת. כאשר אני מביטה מבחוץ על חיי אניחשה באי נוחות מסוימת. מקורה שלהתחושה הזו היא בהכרה שאני מעמידה פנים, מתחזה.

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6