הורות - מאמרים נוספים - mamy

כנסי לעמוד הפייסבוק שלנו לקבלת המלצות ועדכונים

הורות - מאמרים נוספים

 • לקחת אחריות על החיים שלך

  לקחת אחריות על החיים שלך

  פורסם ב: 31.12.2013
  כל שנה מביאה איתה את ההבטחות שלה, את החלומות שלה, את הרצון שלנו שהשנה דברים יראו אחרת, שנהיה חכמות יותר, שנאהב את עצמנו יותר ושנהיה מאושרות יותר. אורטל בירן גורפינקל נותנת לך כלים יעזרו לך להפוך את 2014 לשנה מוצלחת!
 • לביבות מעופרת יצוקה

  לביבות מעופרת יצוקה

  פורסם ב: 28.11.2013

  אם יש משהו אחד אבל את הדבר הכי שווה שיש על השולחן שיגרום לך תחושת קיפוח כי לא טעמת ממנו אז תטעמי, אבל לטעום, מנה קטנה ולהסתפק בה ואין מה לעשות מי ששומרת על הגזרה צריכה גם לשמור על גזרה ולבקש עזרה, להתחלק בסופגנייה עם חברה לצרה, או עם בן הזוג. 

 • טיפים לסידור המקרר לשמירה על טריות המזון

  טיפים לסידור המקרר לשמירה על טריות המזון

  פורסם ב: 21.07.2013

  ע"פ משרד לאיכות הסביבה כ – 30% מהפסולת הנזרקת בישראל היא מזון. בניו יורק, חסכו מאות אלפי שקלים בכך שחינכו תושבים איך להימנע מזריקה מיותרת של מזון. החינוך מתחיל בסידור נכון של המקרר בכל בית. להלן טיפים פשוטים שיכולים להאריך את חיי המצרכים במקרר שלכם.

 • חלב ושבועות בעדות שונות

  חלב ושבועות בעדות שונות

  פורסם ב: 12.05.2013

  בעוד התרבות הישראלית הפכה את החג לחגיגה חלבית עשירה במאפים, מרקים, סלטים ועוגות, יהודי תימן נוהגים לאכול בחג זה לביבות ומרק חלבי. יהודי מרוקו מכינים קוסקוס חלבי, יהודים מעדות אשכנז אופים פשטידות ועוגות ויהודי פרס מכינים דייסות חלביות מתוקות. דוגמאות לדייסות אלה הן דייסת חלווא כורמא, שהיא דייסת תמרים העשויה מסולת וחלואב ברנג' שעשויה מאורז.

 • אמא עסוקה? איך אפשר להירגע בתוך הבלגן?

  אמא עסוקה? איך אפשר להירגע בתוך הבלגן?

  פורסם ב: 03.05.2013

  וזה לא נגמר.. השעה 1 בלילה ואני סורגת.. למה? כי זה מרגיע אותי, זה כיף וגם – כי סריגה היא סוג של מדיטציה..  כן, זה הטיפ הראשון שלי – כמתחייב בכותרת הבטחתי שאתן לך, האם העסוקה שמג'נגלת בין מיליון משימות ולא שוכחת אף אחד (חוץ מאת עצמה), טיפים ורעיונות איך להירגע בתוך הבלגן..

 • מה אפשר לעשות עם הכסף שהתפנה בזכות חוק חינוך חובה

  מה אפשר לעשות עם הכסף שהתפנה בזכות חוק חינוך חובה

  פורסם ב: 27.04.2013

  לאחרונה הוחל חוק חינוך חובה חינם מגיל 3. החוק, כידוע, היטיב עם משפחות בעלות ילדים קטנים ששילמו באופן מלא עבור הגן עד שהילד הגיע לגן חובה (גיל חמש), וכעת, בעקבות החוק החדש, משלמות רק עד  גיל שלוש. בדקנו מה אפשר לעשות עם הכסף שהתפנה.

 • הגורמים להתפתחות חרדות לאחר הלידה

  הגורמים להתפתחות חרדות לאחר הלידה

  פורסם ב: 24.02.2013

  להיות אמא עכשיו זה אחר מפעם, יש יותר מודעות לבעיות אפשריות, יותר הגדרות מה נכון ומה לא נכון וחוגים שצריך לקחת אליהם את הילד.  מצד אחד זה טוב, כי אפשר לאבחן בגיל מוקדם הפרעות ולטפל בהן, מצד שני, זה גורם ללחץ מוגזם ופחד נוראי לטעות ולעשות נזק.

 • איך להגיב כשהילד מסרב להתחפש?

  איך להגיב כשהילד מסרב להתחפש?

  פורסם ב: 21.02.2013

  אחרי שהתרוצצתם ברחבי העיר לחפש את התחפושת שהקטנטן שלכם ביקש, עמדתם בתורים ארוכים ושקניתם במיטב כספכם תחפושת מושקעת לתפארת, הורים רבים מגלים בבוקר חג הפורים שילדיהם מסרבים ללבוש את התחפושת. שיר נוי, מנכ"ל פורום cbt מסבירה כיצד להגיב נכון לסיטואציה, מה לעשות ובעיקר מה לא.

 • מלכת אסתר בלי כתמים

  מלכת אסתר בלי כתמים

  פורסם ב: 14.02.2013

   דוברת מותג הכביסה אריאל, ענבל לוי, מגישה לכם שלל טיפים ועצות, איך לשמור על התחפושת יפה, חדשה ונקייה מכתמים שונים האופייניים לפורים, לקראת השנה הבאה. או איך להציל תחפושת שבניתם עליה השנה וכשהורדתם אותה מהאחסון- חשכו עיניכם

עמודים: 1 | 2 | 3 | 4 | 5